Treniruotė: FILTHY 50
Treniruotė atliekama laikui. Stenkitės tilpti į 25 minutes.

 1. 50 ŠUOLIŲ ANT PLATFORMOS
 2. 50 PRISITRAUKIMŲ SU PAŠOKIMU
 3. 50 AMERIKIETIŠKŲ GIROS IŠKĖLIMŲ
 4. 50 ĮTUPSTŲ
 5. 50 KELĖNŲ PRITRAUKIMŲ PRIE ALKŪNIŲ
 6. 50 KARIŠKŲ SPAUDIMŲ ATSISTOJUS, 30 KG
 7. 50 PASIKĖLIMŲ ROMĖNIŠKOJE KĖDĖJE
 8. 50 WALL BALLS
 9. 50 BURPEES 
 10. 50 DVIGUBŲ ŠUOLIUKŲ

Filthy 50 – tai Crossfit’o pagrindus apimanti programa. Pradėjus šią programą, apima jausmas, kad ji niekada nesibaigs. Tai tikras jūsų kūno išbandymas. Šioje programoje yra 10 skirtingų pratimų, kurių kiekvieno reikia padaryti po 50 pakartojimų.

Ši treniruotė daro didelį darbą perteikiant tikruosius Crossfit’o pagrindus ir šio treniruočių stiliaus beprotybę. Didžiausi sunkumai prasideda, kai atliekamas kelėnų pritraukimas prie alkūnių. Ši treniruotė yra labai didelis iššūkis, nes tu privalai būti geras visose pratimuose. Tai viso kūno treniruotė į kurią įtraukiama ir kardio. Didelis pratimų skaičius gali būti sunkiai įveikiamas, todėl geriausia nusistatyti tinkamą tempą ir susifokusuoti ties užduotimi, o ne ties likusių pratimų skaičiumi. Žinoma, šį pratimą, kaip ir kitus Crossfit pratimus galima modifikuoti. Galite sumažinti pakartojimų skaičių kiekvieno pratimo. Tai gelbsti Crossfit naujokams. Pradžioje pabandykite 20-25 pakartojimus kiekvieno pratimo. Tobulėjant, didinkite ir pakartojimų skaičių. Taip pat, sekite savo rezultatą ir dalinkitės su savo draugais, bei visa Crossfit bendruomene. Rezultatas, tai treniruotės atlikimas per kuo trumpesnį laiką.

 

Patiko? Parodyk tai mums, Spausk Patinka!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
100%
100%
PUIKUS
 • ATLETIŠKAS.LT ĮVERTINIMAS
  10
 • Lankytojų įvertinimas (Balsavo 5 )
  8.9

Apie autorių

Aktyvi fizinė veikla, domėjimasis fitnesu, kultūrizmu ir jėgos sportu prasidėjo nuo 15 metų. Praėjus 8 metams, sukauptas žinias norėjosi pasidalinti su kitais ir taip jiems padėti pasiekti savo tikslus. Todėl įkūrėme Atletiškas.lt, kur dalinamės savo bei kitų sportininkų žiniomis. Sportuodamas atiduodu visą save, tad tikiuosi, kad su mano pagalba ir žiniomis, Atletiškas.lt puslapio lankytojai taip pat stengsis pakeisti save ir savo gyvenimo būdą. Pokyčiai prasideda čia!

3 komentarai

 1. Tik gaila, kad Lietuvos sporto salės ne visos pritaikytos tokiems sportams… 😀 ne daug kur rasi, kad galėtum ta sunku kamuoli metyt aukštai prie sienos… Bet kaip sakokma prie didelio noro galima rast 😀

Palikite atsiliepimą