TRENIRUOTĖ: TOTAL
Įgūdžių mokymasis

3 PRITŪPIMAI SU SVORIU
3 SVORIO IŠKĖLIMAI
3 SVORIO ATKĖLIMAI

Neleiskite šiems sunkiems pratimams Jūsų įbauginti, jie Jus padarys tik stipresnius. Ši treniruotė skirta pradedantiesiems suprasti jėgos sporto elementus. Ši treniruotė nėra skirta atlikti per tam tikrą laiko tarpą. Jos esmė – mokymasis, kaip sunkus svoris daro įtaką Jūsų kūnui ir kaip Jums reikia judėti saugiai atliekant pratimus. Nebandykite maksimaliai padidinti treniruotės intensyvumą. Jei darysite daugiau pratimo pakartojimų, tarkim 5 vietoj parašytų 3, nuvarginsite savo raumenis, jei prieš tai nedarėte panašaus pratimo.

Sportinių prekių parduotuvė Atletiskas.lt

Pratimo atlikimo forma ir taisyklingumas yra pagrindiniai šios treniruotės tikslai. Jei Jūs nežinote kaip tiksliai atlikti šiuos pratimus, paklauskite šalia esančio sporto trenerio ar žmogaus, kuris gali žinoti, kaip tiksliai atliekamas pratimas. Yra rekomenduojama save nusifilmuoti atliekant pratimus ir parodyti filmuotą medžiagą treneriui ar kitam asmeniui, kuris galėtų tinkamai patarti. Taip pat savo nufilmuotą medžiagą galite patalpinti atletiskas.lt šio straipsnio komentaruose. Mes pasakysime, ką darote ne taip. Saugumas yra numeris vienas tokio tipo treniruotėse, ypač pradedančiajam sportininkui.

PASTABA: Kadangi esate naujokas tokio tipo treniruotėse, turėtumėte sutelkti dėmesį pratimo atlikimui. Kai tik Jūs jausitės patogiai, galėsite atlikti CrossFit: Total treniruotę taip, kaip ji atliekama per CrossFit žaidynes – per tris bandymus sėkmingai iškelti sunkiausia Jums įmanomą svorį. Jūsų sunkiausias svoris, paprastai tai būna trečias bandymas, sumuojasi į bendrą sumą, kuri parodo Jūsų šios treniruotės geriausią rezultatą. Kadangi tai nėra skirta atlikti per tam tikrą laiką, Jūs privalote atlikti tris bandymus po vieną pakėlimą tam, kad žengtumėte prie kito svorio.

Sėkmės praktikuojantis jėgos pratimus! Būkite atsargūs!

Patiko? Parodyk tai mums, Spausk Patinka!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
90%
90%
Gera
 • ATLETIŠKAS.LT ĮVERTINIMAS
  9
 • Lankytojų įvertinimas (Balsavo 2 )
  7.7

Apie autorių

Aktyvi fizinė veikla, domėjimasis fitnesu, kultūrizmu ir jėgos sportu prasidėjo nuo 15 metų. Praėjus 8 metams, sukauptas žinias norėjosi pasidalinti su kitais ir taip jiems padėti pasiekti savo tikslus. Todėl įkūrėme Atletiškas.lt, kur dalinamės savo bei kitų sportininkų žiniomis. Sportuodamas atiduodu visą save, tad tikiuosi, kad su mano pagalba ir žiniomis, Atletiškas.lt puslapio lankytojai taip pat stengsis pakeisti save ir savo gyvenimo būdą. Pokyčiai prasideda čia!

Palikite atsiliepimą