Daugumai moterų kultūrizmas ar fitnesas kelia baimę ir nepasitikėjimą, todėl joms sunku pradėti savo kelionę į sporto salę. Tai yra didžiausia kliūtis trukdanti pasiekti norimų rezultatų sporte bei įgauti trokštamą fizinę formą. Gera naujiena yra ta, kad jei jūs dar tik naujokė ir bandote įsivažiuoti į sportą, jūs sėkmingai galite startuoti treniruodamasi niekur neišėjusi iš namų. Tiesiog nuostabu kaip treniruodamasi namuose, dažniausiai tik su savo kūno svoriu, galite sutelkti visą dėmesį į raumenį. Sporto salėje naudojant įmantrų treniruoklį, greičiausiai, nepavyks taip susitelkti į raumens darbą. Rezultatai iš tiesų bus greitai juntami, jei jūs tikrai skirsite pakankamą dėmesį sportui su laisvaisiais svoriais (kūno pagalba, hanteliai) bei tinkamai mitybai.

Sportas namuose patogus ir tuo, kad net jei ir neturite svorių, jūs visada galite pradėti treniruotę su puikiaisPatarimai moterims norinčioms sportuoti namuose pratimais, tokiais kaip: atsispaudimai (atsirėmus į sieną, jei neturite pakankamai jėgų atlikti pratimus ant žemės), pritūpimai plačiai atsistojus, pasistiebimai ant vienos kojos, atsilenkimai, kojų kėlimas į viršų atsigulus ant nugaros. Netgi naudodama pasipriešinimui skardinę žaliųjų pupelių ar pilną butelį vandens, jūs taip pat galite atlikti pratimus: vienos rankos trauka(nugarai), rankų skleidimas į šalis(pečiams), rankos tiesimas atgal(tricepsui). Taigi sporto programa moterims gali atrodyti šitaip:
Fitneso programa Pradedančiajai namų sąlygomis :

1- Krūtinė: Atsispaudimai
2- Nugara: Vieno hantelio trauka pasilenkus
3- Pečiai: Hantelių kėlimas į šonus
4- Bicepsai: Rankų lenkimas su hanteliais
5- Tricepsai: Atsispaudimai siaurai sudėjus rankas
6- Keturgalviai kojų raumenys: Pritūpimai be svorio
7- Sėdmenys/Sausgyslės: Įtūpstai su hanteliais
8- Blauzdos: Vienos kojos pasistiebimai su hanteliu rankoje
9- Pilvo presas: Susirietimai atsigulus

Kiek priėjimų ir pakartojimų daryti? Kiek ilsėtis tarp priėjimų?

Kadangi jūs dar tik apsiprantate ir žengiate pirmus žingsnius sporte, tiesiog darykite du priėjimus po 14-20 pakartojimų. Stenkitės fokusuoti visą dėmesį į taisyklingą pratimų atlikimą. Tarp priėjimų ilsėkitės 30-40 sekundžių, o treniruotę atlikite 2-3 kartus per savaitę (pvz. Pirmadienį ir Penktadienį ar Pirmadienį, Trečiadienį ir Penktadienį).

Būtinai pabėgiokite ar aktyviai pavaikščiokite 15-20 minučių. Tai padės jūsų organizmui aktyviau adaptuotis prie kūno pasikeitimų. Nesilaikant tinkamo valgymo, jūsų svajonės turėti liesą ir seksualų kūną vargiai ar bus įgyvendintos. Todėl stipriai rekomenduojame didelį dėmesį skirtį subalansuotai mityba. Tik sveika ir subalansuota mityba padės jums jaustis žvaliai bei kūno pokyčiai bus juntami kur kas greičiau.

Norėdami daugiau paskaityti apie sveiką mitybą ir rasti mitybos planus, apsilankykite: Sveika mityba

Tiesiog neužmirškite, kad ten kur yra valia, ten yra ir būdas, todėl neleiskite jokioms kliūtims atkirsti jus nuo tikslo!

Straipsnio svarbumas

90%
90%
Geras
 • Atletiškas.lt įvertinimas
  9
 • Lankytojų įvertinimas (Balsavo 20 )
  8.2
Patiko? Parodyk tai mums, Spausk Patinka!
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Apie autorių

Palikite atsiliepimą