Dietos programa sportuojant gali padėti numesti svorio. Pateikta mitybos programa lieknėjimui padės moterims kurios nežino kaip subalansuoti mitybą.

Mitybos programa moterims:

Pirmas valgymas: tik prabudus vandens stiklinė, avižų košė su raugintu ar paprastu agurku ir 2-3 kiaušiniai, kavos (arbatos) puodelis

Antras valgymas: 1 indelis jogurto ( 1-1.5 proc. riebumo ) ir kivis/obuolys/apelsinas/bananas

Trečias valgymas: vištiena arba jautiena (žuvis) 80g, ryžiai (puse maišelio), pomidorai, agurkai ir kitos daržovės ir 1 apelsinas (11 val.)

Ketvirtas valgymas: kavos (arbatos) puodelis, sauja razinų/arba riešutų

Penktas valgymas: vištiena arba jautiena (žuvis) 80g, 3-4 ryžių paplotėliai, daržovių kiek norite, stiklinė sulčių

Treniruotės laikotarpis

Šeštas valgymas: varškės pakelis su cinamonu, arbatos puodelis.

Jei jausitės alkana, galite valgyti daržovių mišrainę, tik be majonezo ar grietinės. Galima užsibarstyti prieskonių ir šiek tiek alyvuogių aliejaus. Jei susibalansavote mitybą, jums gali padėti papildomai siekti norimo rezultato – papildai lieknėjimui. Jų rasite pigiau, mūsų elektroninėje parduotuvėje.

Paįvairinimui: grikiai,ryžiai, makaronai. Mėsa – veršiena, vištiena,kalakutiena, žuvis – karpis,menkė, juros lydeka, tunas, lašiša. Vaisių saikingai, nes jų perteklius virsta riebalais, daržovių galima vartoti kuo daugiau. Būtina gerti daug vandens.

Taip pat reikėtų vengti padažų, duoną rekomenduojama valgyti rupią juodą (geriausia „rugelis“). Pienas bei jogurtas 1 proc. riebumo, varškė – 0,5 proc. riebumo. Sultys – bananų,obuolių, greipfrutų, apelsinų. Vaisiai – mandarinai,obuoliai, kiviai, greipfrutai, arbūzai, vynuogės. Daržovės – agurkai, pomidorai, burokėliai, pekino kopūstai, morkos.

Tai tik pavyzdys, nebūtina konkrečiai valgyti viską taip kaip pateikta – galimi pakeitimai. Pavyzdys padės orientuotis kaip atrodo mitybos programa.

Nepamirškite vartoti vitaminų.

Patiko? Parodyk tai mums, Spausk Patinka!
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Efektyvumas

9.0 Geras
  • Atletiškas.lt įvertinimas 9
  • Lankytojų įvertinimas (Balsavo 23 ) 8.2

Apie autorių

Nuo pat vaikystės sportas man artimas sielai. Dėl savo begalinio noro domėtis viskuo, sukaupiau nemažai teorinių ir praktinių žinių sveikos gyvensenos ir treniravimosi sferose. Iš pradžių buvo asmeninis projektas Stanga.lt, o dabar išaugo į visai "kito kalibro" projektą - Atletiskas.lt. Tikiuosi, kad projektas padės ne tik man asmeniškai tobulėti, bet įkvėps ir kitus!

Palikite atsiliepimą