Peržiūrėta

  • Amino 1
    MP Amino 1

    Amino 1 - puikus aminorūgščių šaltinis atsistatymui ir energijai treniruotės metu. 

Akcijos

Amino 1 Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,82 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,82 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MP Amino 1

Amino 1 - puikus aminorūgščių šaltinis atsistatymui ir energijai treniruotės metu. 

Smulkiau

MUSCLEPHARM

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


30,40 €

Amino 1 Specialiai suformuluotas visiems atletams.

Greito veikimo Amino 1 suteikia daugiau ištvermės, gerina hidrataciją, raumenų augimą greitesnį atsistatymą treniruočių metu ir viskas tik "1" vienoje formulėje. Amino1 suteiks jums jėgos iš aminorūgščių esančių sudėtyje ir visiškai sukontroliuos jusų elektrolitų balansą.

Amino1 sudėtyje yra daugiau nei 10 000mg aminorūgščių patentuotu 3:1:2 santykiu. Amino1 ingredientai jūsų organizme pernešami įvairiais būdais taip siekiant suteikti maksimalų pasisavinimą ir greičiusia bei efektyviausią atsistatymą.  Nei vienas maisto papildas nesuteikia tiek jėgos ir tokio puikio atsatatymo per tokį trumpą intervalą. 

Sudėtyje esantis natūralus kokoso vandens koncentratas yra vienas iš natūralių "super" ingredientų, kurio dėka yra visiškai subalanuosjamas elektrolitų ir mineralų kiekis su maksimaliu pasisavinimu. Štai kodėl sporto pasaulyje šis ingredientas buvo pradėtas naudoti kaip rehidratavimo šaltinis.

“MusclePharm AMINO1” (50 porcijų)

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto produktą sportininkams vartoti po 1 samtelį AMINO1™ įmaišyti į 354-473 ml. šalto vandens, gerti prieš, per arba po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartoti per dieną arba taip, kaip nurodyta kvalifikuota sveikatos priežiūros specialistui. 

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo. 

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje. 
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV. 

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Parašyti atsiliepimą

MP Amino 1

MP Amino 1

Amino 1 - puikus aminorūgščių šaltinis atsistatymui ir energijai treniruotės metu. 

Parašyti atsiliepimą

5 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: