Peržiūrėta

  • Amino Decanate papildas
    MuscleMeds Amino Decanate

    Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiausių aminorūgščių...

Akcijos

Amino Decanate papildas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,80 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,80 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MuscleMeds Amino Decanate

Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiausių aminorūgščių reikalingų atsistatymui po intensyvių treniruočių bei sukeliančių maksimalų anabolinį ir antikatabolinį efektą.

Smulkiau

MUSCLE MEDS

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

29,99 €

MuscleMeds mokslininkų komanda nustatė bei šiame produkte pateikė vartotojams svarbiausias aminorūgštis, maksimaliam efektui pasiekti buvo integruota DecaDrive sistema. DecaDrive – unikali ir tik MuscleMeds kompanijos naudojama aminorūgščių transporto sisrtema padedanti aminorūgštims greičiau patekti į kraują ir raumenis. Porcijoje yra net 5 g BCAA santykiu 10 (leucino):1(izoleucino):1(valino) kai įprastinių BCAA santykis yra 2:1:1. Naujausi moksliniai tyrimai teigia, kad leucinas yra svarbiausia aminorūgštis aktyvuojanti baltymų sintezę ir kartu skatinanti raumenų atsistatymą. Todėl Amino Decanate sudėtyje jo yra tikrai daug.

5 g aukščiausios kokybės, puraus glutamino padės padidinti liesą raumenų masę, sustiprins imunitetą ir paspartins atsistatymą po sunkių krūvių. Kiekvienoje porcijoje yra 500 mg kritiškai svarbių aminorūgščių komplesas (CCAA) užtvirtinsiantis Amino Decanate poveikį ir greitą atsistatymą po treniruočių. 

Amino Decanate – naujausia ir pažangiausia aminorūgščių formulė sukurta sukelti maksimaliam anaboliniui efektui sukelti bei kartu apsaugoti raumenis nuo katabolizmo – irimo procesų, kurie neišvengiami ilgai trunkančių, sunkių treniruočių metu.

Produkto ypatybės:

  • Pilnas spektras raumenų augimui reikalingų aminorūgščių
  • 5 gramai BCAA santykiu
  • 10:1:1 5 gramai farmacinės kokybės glutamino
  • 500 mg kritinių aminorūgščių mišinys

Sudedamosios dalys/sudėtis: BCAA šakotųjų grandinių aminorūgštys (L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas); L-glutaminas, CCAA aminorūgščių kompleksas (L-alaninas, L-argininas, L-histidinas, L-prolinas, L-metioninas, L-treoninas, L-fenilalaninas, L-tirozinas, L-asparaginas, L-aspartatas, L-cisteinas, glicinas, L-serinas, L-triptofanas, L-lizinas). Kitos sudedamosios dalys: natūralios kvapiosios medžiagos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga obuolių rūgštis, saldikliai acesulfamas K ir sukralozė, dekano rūgštis, polietilenglikolis 8000, polietilenglikolis 3350, dažiklis alura raudonasis.

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
“MuscleMed AMINO DECANATE” (su saldikliais)
(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 360 g. (1 porcija yra 12 g.).

Musclemeds aminorūgšių kompleksas

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto papildą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti 1 porciją (1 dozatoriaus kaušelis – 12 g) su 200-250 ml vandens, sulčių ar kito mėgstamo gėrimo ir vartokite 1 -2 porcijas per dieną.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MuscleMeds Amino Decanate

MuscleMeds Amino Decanate

Amino Decanate – 3 metų trukmės intensyvių tyrimų rezultatas, kurių metu buvo nustatytos 19 svarbiausių aminorūgščių reikalingų atsistatymui po intensyvių treniruočių bei sukeliančių maksimalų anabolinį ir antikatabolinį efektą.

Parašyti atsiliepimą

13 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: