Peržiūrėta

Akcijos

Extrifit BCAA 2:1:1 Pure (240 kaps.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,50 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,50 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Extrifit BCAA 2:1:1 Pure (240 kaps.)

BCAA Pure 2:1:1 - sukurtas maksimaliais krūviais dirbantiems atletams.

Smulkiau

Extrifit

Nauja

1 Vienetas

25,00 €

Produktą sudaro 3 esminės išsišakojusios grandinės amino rūgštys L-Leucinas, L-Izoleucinas ir L-Valinas. Šios amino rūgštys yra unikalios, nes metabolizuojamos iš kraujo tiesiai į raumenis, o ne į kepenis. Šis antikatabolinis efektas labai svarbus natūraliai raumenų apsaugai. Pati svarbiausia amino rūgštis intensyvių treniruočių metu yra L-Leucinas. Taigi BCAA Pure 2:1:1 šios amino rūgšties turi dvigubai nei kitų dviejų amino rūgščių. BCAA vartojamas prieš treniruotę priverčia organizmą išskirti daugiau augimo hormono ir insulino, kurie yra atsakingi už anabolinį efektą.

BCAA poveikis:

  • Liesos raumenų masės prieaugis.
  • Jėgos padidėjimas.
  • Maksimali raumenų apsauga fizinio krūvio metu, dietos laikymosi periodu ar patiriant stresą.
  • Greitesnis raumenų atsistatymas po intensyvių treniruočių.
  • Teigiamas azoto balansas.

Extrifit BCAA pure 2:1:1

Specialiosios paskirties aisto papildas kapsulėmis
BCAA Pure 2:1:1
(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 240 kaps. (1 porcijoje 4 kaps.)

Sudedamosios dalys: L-Leucinas, L-Izoleucinas, L-Valinas, želatininė kapsulė.

BCAA pure

Rekomenduojama vartoti: suaugusiems 4-8 kapsules dienoje užgeriant stikline vandens. Geriausia vartoji prieš ir po treniruotės. 

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: EXTRIFIT, S.R.O., DOLNÍ ÚJEZD 672, 569 61 DOLNÍ ÚJEZD U LITOMYŠLE, Čekija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Extrifit BCAA 2:1:1 Pure (240 kaps.)

Extrifit BCAA 2:1:1 Pure (240 kaps.)

BCAA Pure 2:1:1 - sukurtas maksimaliais krūviais dirbantiems atletams.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje