Peržiūrėta

Akcijos

Base Beta Alanine Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,26 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,26 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax Base Beta Alanine

FitMax BASE BETA ALANINE- grynas beta-alaninas.

Smulkiau

FitMax

Nauja

2 vnt

20,99 €

FitMax® BASE BETA ALANINE milteliai – tai maisto produktas, kurio sudėtyje yra beta alanino ir vitamino B6. Produktas geriausiai tinka fiziškai aktyviems asmenims, papildyti mitybą atitinkamais komponentais.

Sudedamosios dalys: beta alaninas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).

Specialios paskirties maisto produktas sportininkams
FitMax BASE BETA ALANINE
(100 porcijų)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas (1 porcija 2,5 g.) RMV 1 porcijoje
Beta alaninas 2500 mg *
Vitaminas B6 0,3 mg 21,43 % ( RMV 1,4 mg)

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti 1 dozę (2,5 g miltelių – 2/3 plokščio samtelio iš pakuotės) ištirpinkite 200 ml vandens ir gerkite 1 kartą per dieną.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikyti sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gdynia, Lenkija.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax Base Beta Alanine

FitMax Base Beta Alanine

FitMax BASE BETA ALANINE- grynas beta-alaninas.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje