Peržiūrėta

  • Olimp Anabolic Amino 9000 (300 tab.)
    Olimp Anabolic Amino...

    Olimp Anabolic Amino 9000 - pirmas preparatas rinkoje su tokia pažangia amino rūgščių kompozicija!

Akcijos

Olimp Anabolic Amino 9000 (300 tab.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,79 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,79 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Olimp Anabolic Amino 9000 (300 tab.)

Olimp Anabolic Amino 9000 - pirmas preparatas rinkoje su tokia pažangia amino rūgščių kompozicija!

Smulkiau

Olimp

Nauja

1 Vienetas

29,90 €

Visapusiškas baltyminis preparatas, kuriame aukščiausios kokybės fermentinis hidrolizatas gaunamas iš dviejų geriausių gyvulinės kilmės baltymų – išrūgų baltymų ir vištienos baltymų – pagrindinio baltymų šaltinio. Ši kombinacija užtikrina amino rūgščių profilo išgavimą, kol kas neišgaunamą kitais būdais naudojant hidrolizuotą baltymą.

Papildomai, vištienos baltymų hidrolizato naudojimas ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® padidina apie 6 kartus glycino kiekį, du kartus L-arginino, 1.8 karto L-prolino ir 1.4 karto L-alanino kiekį. Glycinas dalyvauja signalų perdavime centrinei nervų sistemai ir tarnauja kaip siųstuvas (NMDA receptorių aktivatorius), sudaro pagrindą nukleino rūgšties (būtina baltymų sintezei) komponentų sintezei ir prisideda prie teisingos kraujodaros sistemos veiklos. L-alaninas be savo kūno stuktūrinių baltymų statybinės funkcijos yra naudojamas kepenyse gliukozės sintezei, tokiu būdu apsaugodamas nuo raumenų katabolizmo (kaip naudojama prieš treniruotę) arba naudojamas kaip maistinė medžiaga greitam energijos rezervui ir baltymo sintezei (naudojamas po treniruotės).

Du kartus didesnis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® lyginant su standartiniais baltymų hidrolizatais parduodamais rinkoje, padidina azoto oksido sintezę, teigiamai veikiančią raumenų kraujotaką ir aprūpinančius juos maistinėmis medžiagomis. Papildomai ženklus L-arginine kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® turi stimuliacinį efektą augimo hormono sekrecijai, kuris yra labai svarbus periode po treniruotės. Taip pat svarbu, kad L-argininas, priklausantis šarminių amino rugščių grupei žaidžia svarbią rolę palaikant rūgštinį - šarminį kūno balansą, iškraipomą intensyvių treniruočių. Dėl šios priežasties didelis L-arginino kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® yra svarbus. 

L-prolinas kita vertus yra raktinė struktūrinė amino rūgštis žaidžianti didelę rolę baltymų sintezėje ir bendroje medžiagų apykaitoje, greita gydant žaizdas ir sužeidimus, anti-oksidacinėse reakcijose ir imuniniame atsake. Didelis šios rūgšties kiekis ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® negali būti neįvertintas.

Sparti absorbcijos kinetika. Spartus kraujo ir raumenų aprūpinimas amino rūgštimis!

Dėl produkto absorcijos kinetikos pagrįstos di- ir tripeptidais bei esminėmis laisvosiomis amino rūgštimis, garantuoja sportininko kūnui greitą pasisotinimą būtiniausiomis amino rūgštimis ir anabolinės būsenos susitvarkymą per beveik vieną valandą nuo suvartojimo pradžios. Išrūgų baltymo hidrolizato (BV=104) pridėjimas, papildomai intensyvina vištienos baltymo absorbciją. Abu baltymo šaltiniai užtikrina teigiamo azoto balanso kūne palaikymą net ir per intensyviausias treniruotes. Papildomas hidrolizato vartojimas garantuoja aukščiausio lygio išsišakojusių amino rūgščių ( L-leucino, L-valino, L-izoleucino, BCAA) pasiekimą, kuris yra būtinas užkertant kelią treniruočių katabolizmui.

Kam yra ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® skirtos?
Preparatas yra skirtas kiekvienam, kuriam yra padidėjęs puikios kokybės greitai absorbuojamo baltymo poreikis. Įpatingai rekomenduojamas individams siekiantiems greitai priaugti liesos raumenų masės bei jėgos, taip pat profesionaliems sportininkams (kultūristams, fitnesistams), bei žmonėms, kurie sportuoja sveikatingumo tikslais. Tai puikus papildas dėl regeneracinių baltymų ištvermės sportininkams, kovų menų atstovams, vartojant prieš-varžibiniame periode mažinant kūno masę ir pasiruošimo varžyboms laikotarpyje. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® taip pat puikus dietos papildas, individams, kurie susiduria su egzogeninių elementų deficitu, individams, kurie turi viršsvorį ir nori atsikratyti riebaliniu audiniu ir taip pat žmonėms, kurie veda aktyvų gyvenimo būdą - tai yra papildomas baltymo šaltinis, prisidedantis prie raumenų regeneracijos. ANABOLIC AMINO® 9000 MEGA TABS® puikiai tiks moterims, kurios dažnai nepaiso reikiamo baltymo poreikio organizmui, svorio metimo laikotarpyje.

Kad pasiekti aukšto raumeninės masės prieaugio gamintojas rekomenduoja po treniruočių preparatą kombinuoti su angliavandenių papildu CARBONOX® ir magnio kreatino chelatu (CREATINE MAGNA POWER® - OLIMP). Kitas papildas, kuris sinergiškai veikia tai yra preparatas, didinantis testosteronu lygį (TRIBUSTERON® 90, ACETOSTERON®).

Specialiosios paskirties maisto papildas tabletėmis
Olimp Anabolic Amino 9000
(60-150 porcijų)

Grynasis kiekis: 300 tab.

Sudedamosios dalys: Anabolic Amino 9000 blend (išrūgų baltymo hidrolizatas, vištienos baltymo hidrolizatas), kolageno baltymo hidrolizatas, kalcio fosfatas – firming agents, mikrokristalinė celiulozė, silicon dioxide - bulking agents, magnio stearatas - anti-caking agent, aromatai.

Sudėtis 3 porc. 6 tabl.
Amino rūgštys: 10800 mg
L-Glutamino rūgštis 1566 mg
L-Glicinas 1308 mg
L-Prolinas 1038 mg
L- Aspartamo rūgštis 966 mg
L-Leucinas 846 mg
L-Alaninas 816 mg
L-Lizinas 768 mg
L-Argininas 666 mg
L-Valinas 456 mg
L-Treoninas 414 mg
L-Serinas 414 mg
L-Izoleucinas 402 mg
L-Feniloalaninas 324 mg
L-Tirozinas 222 mg
L-Metioninas 186 mg
L-Histidinas 156 mg
L-Cisteinas 102 mg
L-Triptofanas 90 mg

Rekomenduojama vartoti: priklausomai nuo kūno svorio naudokit 2-5 kapsules 3 kartus dienoje.

  • 70 kg - 6 tab. (3 x 2 tab.)
  • 70 kg - 90 kg - 9 tab. (3 x 3 tab.)
  • 90 kg - 105 kg - 12 tab. (3 x 4 tab.)
  • 105 kg+ - 15 tab. (3 x 5 tab.)

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Gamintojas: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Olimp Anabolic Amino 9000 (300 tab.)

Olimp Anabolic Amino 9000 (300 tab.)

Olimp Anabolic Amino 9000 - pirmas preparatas rinkoje su tokia pažangia amino rūgščių kompozicija!

Parašyti atsiliepimą

29 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: