Peržiūrėta

  • Biotech Nitro Gold Pro Enzy Fusion
    Biotech Nitro Gold Pro...

    Nitro Gold PRO yra aukščiausio lygio baltyminis maisto papildas. Kurio sudėtyje yra 8 baltymų šaltiniai, 3 virškinimo...

Akcijos

Biotech Nitro Gold Pro Enzy Fusion Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,07 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,07 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Biotech Nitro Gold Pro Enzy Fusion (500 g.)

Nitro Gold PRO yra aukščiausio lygio baltyminis maisto papildas. Kurio sudėtyje yra 8 baltymų šaltiniai, 3 virškinimo enzimai, 8g BCAA, 10g glutamino, 2g kreatino pHX

Smulkiau

BIOTECH

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


17,90 €

Nitro Gold PRO turi specialų baltymų mišinį Protein FUSION™ - kurį sudaro 8-i skirtingų baltymų šaltiniai. NItro Gold PRO sudėtyje yra ir greito, ir lėto pasisavinimo baltymai. Kurie aprūpina raumenis maistinėmis medžiagomis, bei palaiko aukštą amino rūgščių lygį kraujyje iki keturių valandų. Tinkamas ir pastovus raumenų aprūpinimas maistinėmis medžiagomis yra pagrindinis faktorius siekiant efektyvaus ir greitesnio liesos raumenų masės vystymosi.

Greito pasisavinimo baltymai: šaltu kryžminio srauto procesu mikrofiltruotas išrūgų baltymų izoliatas ir koncentratas, enzimais apdorotas išrūgų baltymų hidrolizatas, pieno baltymo izoliatas, miceliarinis kazeinas, išrūgų peptidai, glutamino peptidai, L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas.

Sulėtinto pasisavinimo baltymai: glutaminu praturtintas kalcio kazeinatas, kiaušinio baltymai.

PreZyme™

Kiekvienoje Nitro Gold PRO porcijoje yra specialus proteolitinų (baltymus skaidančių) enzimų ir prebiotikų mišinys, aktyvinantis baltymų pasisavinimą. Veikliųjų sudedamųjų dalių technologijos PreZyme™ pagalba, raumenų masė vystysis geriau ir greičiau vartojant tą patį kiekį baltymų.

BCAA, glutaminas, kreatino pH-X

Kiekvienas, kurio pagrindinis tikslas yra padidinti liesą raumenų masę, o ne tik užtikrinti gerą atsistatymą po intensyvių fizinių krūvių, žino, kaip svarbu yra gauti pakankamą kiekį BCAA, glutamino ir kreatino. Todėl Nitro Gold Pro sudėtis yra praturtinta šiomis medžiagomis, vos dviejose porcijose yra:

8 g  BCAA santykiu 2:1:1 (leucinas , izoleucinas, valinas) – tai klasikinis BCAA amino rūgščių santykis. BCAA amino rūgštys sudaro apie 30% visų organizme esančių amino rūgščių.

10 g glutamino – apie 62% visų amino rūgščių esančių organizme sudaro glutaminas.

2 g kreatino pHX – tai buferinė kreatino forma, kuri nereikalauja užkrovos. Manoma, kad kreatino pHX yra 10 kartų efektyvesnis už kreatino monohidratą, nes jo pH yra aukštesnis (pH12-14). Dėl aukštesnio pH ši kreatino forma nevirsta kreatininu, kaip kad atsitinka su įprastu kreatinu, todėl beveik 100% pasisavinama raumenyse.

Specialios paskirties maisto papildas sportininkams
Biotech Nitro Gold PRO
(16 porcijų)

Sudedamosios dalys: išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, enzimais apdorotas išrūgų baltymų hidrolizatas, pieno baltymų izoliatas, išrūgų ir glutamino peptidai.

ALERGENŲ INFORMACIJA: Sudėtyje yra pieno. Produkte taip pat gali būti aptinkami šių produktų pėdsakai: glitimo, kiaušinių, riešutų ir žemės riešutų.

Maistinė vertė vienoje porcijoje 1 kauš./30g 1 kauš. RMV*
Energinė vertė 126kcal 527kJ  
Iš viso angliavandenių 2,8g  
Riebalai 1,75g  
Kreatinas (padidinto pH) 1000mg  
PreZymeTM mišinys    
Proteolitiniai enzimai (bromelainas) 250mg  
Prebiotikai 400mg  
Ksilitolis 900mg  
Protein FUSIONTM mišinys: išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų baltymų koncentratas, enzimais apdorotas išrūgų baltymų hidrolizatas, pieno baltymų izoliatas, miceliarinis kazeinas, išrūgų peptidai, kalcio kazeinatas, kiaušinio baltymas, glutamino peptidai, BCAA (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas). 21,9g  

* RMV= referencinė maisinė vertė

Rekomenduojama vartoti: Išplakite 1 kaušelį (1-ą porciją/30g) su 250 ml vandens, pieno, ar jūsų mėgiamo gėrimo. Sporto dienomis vieną porciją butinai išgerti tuoj pat po treniruotės. Ne sporto dienomis iškart ryte atsikėlus arba tarp valgymų. Priklausomai nuo baltymų poreikio, porcijų kiekis per dieną gali būti padidintas.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikyti sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: JLM PowerLine Ltd.,  H-1033 Budapest, Huszti st 60, Vengrija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Biotech Nitro Gold Pro Enzy Fusion (500 g.)

Biotech Nitro Gold Pro Enzy Fusion (500 g.)

Nitro Gold PRO yra aukščiausio lygio baltyminis maisto papildas. Kurio sudėtyje yra 8 baltymų šaltiniai, 3 virškinimo enzimai, 8g BCAA, 10g glutamino, 2g kreatino pHX

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje