Peržiūrėta

 • HEALTHY CHOICE WHEY...

  100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ 2kg gaminamas iš aukšciausios rušies išrūgų baltymų...

Akcijos

HEALTHY CHOICE WHEY 100% IŠRŪGŲ BALTYMAI Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,70 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,70 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

HEALTHY CHOICE WHEY 100% IŠRŪGŲ BALTYMAI

4 Atsiliepimas(-ai)

100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ 2kg gaminamas iš aukšciausios rušies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentų baltymų. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo, mažai riebalų, cholesterolio, laktozės ir angliavandenių.

Smulkiau

HEALTHY CHOISE

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

45,00 €

APIE PRODUKTĄ

Pristatome pirmą lietuvišką proteino produkto liniją 100 procentų GRYNĄ, TIRPŲ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“. Pirmą kartą Lietuvoje pradėta nenutrūkstama gamyba 100 procentų GRYNO IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“
, kokybe niekuo nenusileidžia užsienio analogams.

Lietuva visais laikais garsėjo itin kokybiškais, populiariais pieno gaminiais tokiose didelėse rinkose kaip Vokietija, Italija, Prancūzija, Šveicarija ar Naujoji Zelandija. Lietuviško produkto 100 procentų GRYNO IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“ atsiradimą paskatino ne tik patriotiškas jausmas Lietuvai ir neišsemtos mūsų pramonės galimybės, bet ir tai, kad analogiško produkto nėra Lietuvos ir Baltijos šalių rinkose. Kita vertus, pasigilinus į esamų užsienio produktų sudėtį bei atlikus išsamius mokslinius tyrimus prieita išvados, kad daugelis proteino produktų yra nevisiškai natūralūs su įvairiais cheminių junginių pagrindu išgaunamais skoniais, saldikliais, dažikliais ir kt.

Prieš pradedant gaminti, tiekti ir platinti lietuvišką 100 procentų GRYNĄ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“ atlikta labai išsami šio produkto sudėties, pakuotės ir poreikio rinkoms analizė, trukusi pusantrų metų. Bandomuosius „HEALTHY CHOICE“ gaminius jau išbandė garsiausi Lietuvos sportininkai ir gydytojai dietologai. Jie pripažino natūralių baltymų naudą. Nuolat konsultuojamės su profesionaliais sportininkais, treneriais, gydytojais-dietologais ar gydytojais apie „HEALTHY CHOICE“ gaminio pačias vertingiausias savybes.

Itin dažnai sulaukiame vertinimų – kad mūsų natūralus baltymas ypač naudingas gydant ligonius po sunkių traumų, pacientams praradusiems daug svorio ar išsekus jų organizmui.

Turintiems antsvorio problemų ar norintiems numesti svorį „HEALTHY CHOICE“ reiktų vartoti reguliariai ir normotomis porcijomis. „HEALTHY CHOICE“ proteinas aprūpina organizmo ląsteles reikiamų baltymų kiekiu, todėl žymiai mažiau valgysite nereikalingo maisto.

Baltymų prisotintos organizmo ląstelės slopins apetitą. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ itin populiarus ir sveikos gyvensenos puoselėtojams.

100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ yra geriausios kokybės išrūgų baltymas, sukurtas išsaugant baltymų biologinę vertę (BV). Tai puikaus skonio, tirpus, be dažiklių, be saldiklių, nebrangus, kokybiškas produktas, tinkamas vartoti keletą kartų per dieną. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ gaminamas iš aukščiausios rūšies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentu baltymų.

„HEALTHY CHOICE“ baltymas išgaunamas žemoje temperatūroje ultrafiltracijos būdu, taip išsaugant nepakitusią baltymo struktūrą. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra nedaug laktozės ir 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

„HEALTHY CHOICE“ baltymas išgaunamas žemoje temperatūroje ultrafiltracijos būdu, taip išsaugant nepakitusią baltymo struktūrą. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra nedaug laktozės ir 24 g raumenų vystymasis skatinančio baltymo. Šis produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

„HEALTHY CHOICE“ BALTYMAI (PROTEINAS) IR JŲ SVARBA ŽMOGAUS ORGANIZMUI

Baltymai yra raumenų statybinė medžiaga, viena iš pagrindinių maistinių medžiagų, kaip angliavandeniai ir riebalai. Proteinas – antras pagal gausumą ir svarbą organizmo komponentas po vandens. Baltymai labai plačiai paplitę gyvojoje gamtoje ir yra jos pagrindas. Panašiai kaip „puzzle“ paveikslėlį sudaro atskiros detalės, proteiną sudaro smulkios dalelės - amino rūgštys. Baltymų makro molekulės pagrindą suformuoja iš viso apie 20 skirtingų aminorūgščių. Baltymų sudėtyje yra anglies, deguonies, vandenilio, azoto, sulfanilamidino ir keletas mineralų. 100 procentų GRYNAS IŠRŪGŲ BALTYMAS „HEALTHY CHOICE“ produktas yra vienas geriausių šakotos grandinės aminorūgščių (BCAA) šaltinių.

Proteino reikšmę žmogaus organizmui sunku pervertinti. Baltymai atstato, formuoja, prižiūri, apsaugo ir atnaujina raumenų masę. Proteinas garantuoja pažeistų skaidulų atstatymą ir augimą. Nuo jo priklauso mūsų kraujo ląstelių būklė, pagrindiniai fermentai. Baltymai padeda sustiprinti imuninę sistemą ir apsisaugoti nuo daugelio ligų (pvz., raumenų distrofija, osteroporozė, anemija). Proteinas formuoja ne tik organizmo struktūras – ląsteles, audinius, sąnarius, kaulus, bet ir funkcinius veiksnius, kaip hormonai, antikūniai, DNR bei virškinimo sekretas, todėl būtina užtikrinti tinkamą baltymų balansą. Proteinas lemia raumenų ir jėgos augimą sportininkams, skatina vaikų augimą, padeda raumenų atstatymui po ligos, kūno sužalojimo ir t.t. „HEALTHY CHOICE“ proteiną taip pat galima naudoti nėščioms ir maitinančioms moterims, nes jis yra visiškai natūralus baltymas. Kad žmogaus organizmas būtų sveikas, būtina gauti kasdieninę proteino dozę. Trūkstant proteino žmogus greičiau sensta, slenka plaukai, lūžinėja nagai, pašiurkštėja oda, susilpnėja lytinis potraukis, kankina nuovargis ir nemiga.

Be raumenų augimo proteinas atlieka ir kitas funkcijas:

 • Aprūpina organizmą baltymais, kurie yra labai svarbūs raumenų ir smegenų veiklai;
 • Gerina bendrą sveikatą ir darbingumą;
 • Gamina hormonus ir enzimus, kurie yra įtraukiami į daugelį organizme vykstančių reakcijų;
 • Stiprina raumenis ir atstato po krūvių sportuojantiems žmonėms;
 • Gerina imuninės nervų sistemos veiklą;
 • Aktyvina antikūnių gamybą
 • Padeda virškinti ir absorbuoti maistą;
 • Energijos šaltinis, kai glikogeno atsargos išnaudotos;
 • Maksimizuoja deguonies transportavimą į audinius;
 • Medžiaga būtina raumenims, sausgyslėms, vidaus organams, kaulams, plaukams, odai, ir kitiems audiniams;
 • Gerina riebalų pusiausvyrą kraujyje;
 • Padeda sumažinti antsvorį, slopina apetitą, dėl ko proteinas labai geras papildas žmonėms, kurie stengiasi numesti svorio ir papildomai gauna reikiamo baltyminio maisto bei įgyja liesą raumenų audinį;
 • Pagerina kepenų kraujotaką ir sumažina kepenų riebėjimo procesą;
 • Gerina antioksidacinius procesus visame žmogaus organizme, padeda sumažinti tam tikrų vėžio formų atsiradimo riziką, sureguliuoti kraujo spaudimą, gerina širdies ir kraujagyslių, smegenų veiklą.

  Visa tai gausite ir dar daugiau pradėję reguliariai vartoti savo mityboje 100 procentų GRYNĄ IŠRŪGŲ BALTYMĄ „HEALTHY CHOICE“ – įsigyk dabar!

  Taip! Mes Jums galime garantuoti nepriekaištingą „HEALTHY CHOICE“ produkto kokybę dirbdami kartu su pačia moderniausia rytų Europoje pieno perdirbimo gamyklą AB „ROKIŠKIO SŪRIS“.

Sudedamosios dalys: Išrūgų baltymų koncentratas (ang.k. – Whey Protein Contentrate (WPC)). Be skonio priedų, saldiklių ar dažiklių.

Specialios paskirties maisto papildas sportininkams milteliais
“HEALTHY CHOICE WHEY 100% 
(66 porcijos)

Grynasis kiekis2000 g


Energetinė vertė
  30 g porcijoje  60 g proteino 100 g proteino
Kalorijos  505 kJ (121 kcal) 1010 kJ (242 kcal) 1682 kJ (402 kcal)

Iš viso riebalų

 • Iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių

 1.8 g

1.1 g

3.6 g

2.2 g

6 g

3.6 g

Iš viso angliavandenių

 • Iš kurių cukraus

2.4 g

2.4 g

4.8 g

4.8 g

8 g

8 g

Baltymų 24 g 48 g 80 g

Sudedamosios aminorūgščių dalys
  30g porcijoje 60g proteino 100g proteino
Alanine  1279 mg 2558 mg 4260 mg 
Arginine  889 mg 1778 mg 2960 mg 
Aspartic Acid  2847 mg 5694 mg 9480 mg
Cystine  572 mg 1144 mg 1905 mg
Glutamic Acid  5234 mg 10468 mg 17430 mg
Glycine 613 mg 1226 mg 2040 mg
Histidine*  760 mg 1520 mg 2530 mg
Isoleucine**  1637 mg 3274 mg 5450 mg
Leucine**  2724 mg 5448 mg 9070 mg
Lysine*  2417 mg 4834 mg 8050 mg
Methionine* 619 mg 1238 mg 2060 mg
Phenylalanine* 841 mg 1682 mg 2800 mg
Proline 1495 mg 2990 mg 4980 mg
Serine 1366 mg 2732 mg 4550 mg
Threonine* 1739 mg 3478 mg 5790 mg
Tryptophan 402 mg 804 mg 1340 mg
Tyrosine 694 mg 1388 mg 2310 mg
Valine** 1532 mg 3064 mg 5100 mg

** Šakotos grandinės aminorūgštys (ang.k. – Branched-Chain Amino Acid (BCAA)). 
* Nepakeičiamosios (esminės) aminorūgštys (ang.k. – Essential Amino Acid (EAA)).

Rekomenduojama vartoti30 g baltymų miltelių (2 valgomuosius šaukštus su kaupu) įberkite į 150–250 ml vandens, lieso pieno, sulčių arba kito Jūsų mėgstamo gėrimo ir gerai suplakite arba išmaišykite. Tinka vartoti 1–2 kartus per dieną. Healthy Choice proteino kokteilius galima maišyti su sultimis, liesu pienu, pasukomis, vandeniu, kakava. Taip pat galite plakti kartu su bananais, kivi, braškėmis, žemuogėmis, mėlynėmis ir kitais šviežiais, šaldytais ar džiovintais vaisiais.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Tomas 2017-01-19

Healthy Choice proteinas

Labai geras produktas. Rekomenduoju

Diana 2016-12-20

Puikus lietuviskas gaminys

Na ilgai laukiau kol lietuviai prades kazka panasau gamint. Tikrai super :) ir skonis visai nieko

Joana 2016-12-16

Domina

Sveiki, kas isbandet kai skonis?

donce 2016-03-19

Pagaliau lieuvisko turime kazko

man noretusi skoniu daugiau, o siaip liux

Parašykite atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

HEALTHY CHOICE WHEY 100% IŠRŪGŲ BALTYMAI

HEALTHY CHOICE WHEY 100% IŠRŪGŲ BALTYMAI

100 procentų grynas, tirpus išrūgų baltymas „HEALTHY CHOICE“ 2kg gaminamas iš aukšciausios rušies išrūgų baltymų koncentrato, kuriame yra daugiau kaip 80 procentų baltymų. Vienoje porcijoje (30 g) produkto yra 24 g raumenų vystymąsi skatinančio baltymo, mažai riebalų, cholesterolio, laktozės ir angliavandenių.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: