Peržiūrėta

  • Scitec 100% Whey Isolate baltymai
    Scitec 100% Whey Isolate

    Scitec Whey Isolate pagaminats iš aukščiausios kokybės 100% grynumo baltymų išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią...

Akcijos

Sumažinta kaina! Scitec 100% Whey Isolate baltymai Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Scitec 100% Whey Isolate

Scitec Whey Isolate pagaminats iš aukščiausios kokybės 100% grynumo baltymų išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę.

Smulkiau

SCITEC NUTRITION

Nauja

4 vnt

Išskirtinis Pasiūlymas!
51,59 €
54,30 €
-5%

Scitec Whey Isolate esantis baltymų išrūgų izoliatas yra labai greitai įsisavinamas organizmo, turi labai daug amino rūgščių. Dėl greito įsisavinimo Scitec Whey isolate idealiausiai tinka po treniruotės ar ryte tik nubudus, kai greitai besisavinamų baltymų poreikis yra pats svarbiausias.
 
Scitec Whey Isolate sudėtyje praktiškai nėra angliavandenių ir cukraus, todėl idealiai tinka auginantiems liesą raumenų masę sportininkams. Baltymų išrūgų izoliatas pasižymi ir dar viena ypatybe - jame nėra laktozės, todėl idealiai tinka ją sunkiai toleruojantiems asmenims.

Scitec whey isoliate papildas

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliais
Scitec Whey Isolate
(28/80 porcijų)

Grynasis kiekis: 700/2000 g

SUDEDAMOSIOS DALYS: Mikro-ultrafiltruotas išrūgų baltymų izoliatas (savo sudėtyje turintis beta laktoglobulino, alfa laktalbumino, galvijų serumo albumino, imunoglobulino G, laktoferino, glikomakropeptidų baltymų mikrofrakcijų), L-glutaminas, kakavos milteliai, kvapioji medžiaga (bananų), stabilizatorius ksantano derva, saldikliai: acesulfamo kalio druska ir sukralozė.

ALERGENŲ INFORMACIJA: Produkte taip pat gali būti aptinkami šių produktų pėdsakai: glitimo, kiaušinių, riešutų ir žemės riešutų.

Scitec whey isoliate sudėtis

Rekomenduojama vartotiIšmaiškykite 1 porciją su 300 ml vandens, pieno ar kitu jūsų pasirinktu gėrimu ir suvartokite 1 porciją po treniruotės. Esant baltymų poreikiui galite suvartoti iki kelių porcijų per dieną.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Scitec Nutrition 8034 Sunport Drive Suite 401, Orlando, FL 32809, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Scitec 100% Whey Isolate

Scitec 100% Whey Isolate

Scitec Whey Isolate pagaminats iš aukščiausios kokybės 100% grynumo baltymų išrūgų izoliato, kuris turi didžiausią biologinę vertę.

Parašyti atsiliepimą

9 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: