Peržiūrėta

  • Combat Powder
    MP Combat Powder

    MusclePharm Combat Powder suteikia 25 g aukščiausios kokybės baltymų mišinio ypatingai skaniame ir lengvai...

Akcijos

Combat Powder Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 3,12 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 3,12 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MP Combat Powder

MusclePharm Combat Powder suteikia 25 g aukščiausios kokybės baltymų mišinio ypatingai skaniame ir lengvai suplakamame kokteilyje.

Smulkiau

MUSCLEPHARM

Nauja

4 vnt

52,00 €

Combat Powder buvo sukurtas specialiai atletams ir sportuojantiems žmonėms. Jų kūnai reikalauja geriausio ir efektyviausio baltymų mišinio - mes siūlome geriausią, specialiai atletams ir sportuojantiems asmenims sukurtą baltymų kokteilį.

Niekas to nesupranta geriau, negu MusclePharm mokslininkų komanda. Mes kruopsčiai ir iki menkiausios detalės preciziškai sukūrėme, mūsų manymu, pačia pažangiausia baltymų kokteilio formulę rinkoje. Kaip atletai, mes siekėme sukūrti geriausią ir aukščiausios kokybės formulę, todėl pakėlėme kartelę taip aukštai, teko nustatyti naujus industrijos standartus. MusclePharm mokslininkų komandos kruopščiai sukurta baltymų kokteilio formulė susideda iš išrūgų baltymų koncentratų, hidrolizatų ir izoliatų, o taip pat ir iš kiaušinio baltymų ir kazeino. Combat Powder yra pilnavertiškai subalansuotas skirtingo įsisavinimo baltymų kokteilis. Dėka skirtingai įsisavinamų baltymų kompleksų, amino rūgštys įsiskverbia į kraują skirtingu laikų, tačiau taip pat užtrikrina, jog šis procesas vyksta net iki 6 valandų nuo kokteilio vartojimo.

Pažangi skirtingo laiko įsisavinimo formulė
Siekiant užtikrinti derama baltymų įsisavinimą, MusclePharm mokslininkai rekomendavo į Combat Powder sudėtį įtraukti keleta skirtingų baltymų šaltinių, kurie įsisavinami skirtingu laiku. Papildomai pridėtos amino rūgštys ir glutaminas. Pridėtas maistinių medžiagų ir virškinimo fermentų mišinys. O taip pat mes pasirūpinome, kad kokteilis turėtų puikų skonį ir būtų lengvai sumaišomas. Combat Powder yra visu žingsniu priekyje baltymų kokteilių technologijose.
• Išrūgų baltymų izoliatas: Gramas gramui tai yra didžiausios imanomos baltymų išeigos šaltinis. Greitai virškinamas ir įsisavinamas. 
• Dalinai hidrolizuoti išrūgų baltymai: Hidrolizuotos išrūgos yra baltymai išskaidyti į greičiau įsisavinamus peptidus - greičiausiai įsisavinamus išrūgų baltymus. 
• Kazeinas: Lėtai virškinamas ir įsisavinamas baltymų šaltinis. Įsisavinimas trunka keleta valandų ir užtikrina amino rūgščių pasiūlą keletui valandų.  
• Išrūgų baltymų koncentratas: Arčiausiai pilno maisto šaltinio nei kiti išrūgų baltymai. Sudėtyje yra tikro maisto dalių, tokių kaip alfa-laktoglabulino ir laktoferino.
• Kiaušinių baltymas: Aukšto bio-prieinamumo ir lengvai daugelio žmonių toleruojamas baltymų šaltinis, kuriame yra didelis kiekis šakotojų amino rūgščių (BCAA) ir arginino. 
• Pridėtos šakotosios amino rūgštys ir glutaminas: Šakotosios amino rūgštys, L-Leucinas, L-Isoliaucinas ir L-Valinas yra esminės amino rūgštys iš svarbiausiųjų amino rūgščių. Sujungus šakotasias amino rūgštis ir glutaminą į Combat Powderbaltymų kokteilio formulę gavomę unikalų derinį.

Todėl MusclePharm džiaugiasi galėdami tai pavadinti technologiškai pažangiausiu, jų sukurtu, baltymų kokteiliu. 

Sudedamosios dalys/sudėtis: mikro filtruotas išrūgų baltymų mišinys (išrūgų baltymų koncentratas , išrūgų baltymų izoliatas, išrūgų baltymų hidroizoliatas), micelinis kazeinas, kiaušinio baltymas Albuminas, L- glutaminas, L- leucinas, L- valinas, L- izoleucinas. Taip pat yra alaninas, lizinas, argininas, glicinas, histidinas, tirozinas, cistinas , metioninas, fenilalaninas, prolinas, serinas, asparto rūgštis, treoninas, triptofanas. Naturalūs ir dirbtiniai skoniai, inulinas, natrio chloridas, kalio acesulfamas, sukralozė , sojų lecitinas , kalio citratas. Virškinimo fermentų mišinys: proteazės, laktazė.

ALERGENŲ INFORMACIJA: Pienassojos lecitinas.

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliai (su saldikliais)
MusclePharm COMBAT POWDER
(54 porcijų)

Grynasis kiekis: 1814 g. (1 porcijoje 33,6 g.).

musclepharm baltymai

Rekomenduojama vartoti: rekomenduojama 1–2 kaušelius Combat Powder išmaišyti 300 g vandens, sulčių arba lieso pieno. Rekomenduojama vartoti 1–3 kokteilius per dieną. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MP Combat Powder

MP Combat Powder

MusclePharm Combat Powder suteikia 25 g aukščiausios kokybės baltymų mišinio ypatingai skaniame ir lengvai suplakamame kokteilyje.

Parašyti atsiliepimą

3 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: