Peržiūrėta

Akcijos

Muscle Infusion proteinas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 3,22 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 3,22 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Nutrex Muscle Infusion

Nutrex Muscle Infusion – pažangus baltymų mišinys susidedantis iš 6 rūšių baltymų.

Smulkiau

NUTREX

Nauja

5 vnt

53,59 €

Norint užauginti kokybiškus raumenis reikia kokybiškų baltymų! Nutrex Muscle infusion - raumenų auginimo matrica raumenims auginti!

Nutrex Muscle Infusion Black:

  •     7 rūšių super baltymų mišinys pagamintas naudojant aukščiausios kokybės baltymų šaltinius ir baltymų apdirbimo technologijas.
  •     Porcijoje net 25 gramai stiprų anabolinį poveikį turinčių ir biologiškai aktyvių baltymų kartu su minimaliu riebalų ir angliavandenių kiekiu.
  •     Baltymų kompleksas praturtintas virįkinimo fermentų (Aminogen ® ir laktazės) kompleksu, kurių dėka baltymai dar lengviau suvirškinami ir aminorūgštys greitai patenka į kraują ir raumenys.
  •     Porcijoje yra didelis kiekis BCAA, glutamino bei vitaminų ir mineralų kompleksas
  •     Nuostabus skonis!

baltymai masei muscle infusion

Rekomenduojama vartoti: vartoti 1 lygio dozatoriaus kiekį su 150-250ml vandens. Gerti du kartus per dieną. Norint geresnių rezultatų liesos raumenų masės augime gerti pilną dozatorių (2 lygio) su 350-450ml vandens. Gerti 3 kart per dieną. Vieną porciją rekomenduojama išgerti prieš einant miegoti tam, kad aprūpinti raumenis baltymais nakties metu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Nutrex Muscle Infusion

Nutrex Muscle Infusion

Nutrex Muscle Infusion – pažangus baltymų mišinys susidedantis iš 6 rūšių baltymų.

Parašyti atsiliepimą

14 kitų prekių toje pačioje kategorijoje