Peržiūrėta

  • BCAA PRO 8000 BCAA
    FitMax BCAA PRO 8000

    FitMax BCAA Pro 8000 sudėtyje yra  pagrindinės aminorūgštys L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, tobulomis...

Akcijos

BCAA PRO 8000 BCAA Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,98 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,98 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax BCAA PRO 8000

FitMax BCAA Pro 8000 sudėtyje yra  pagrindinės aminorūgštys L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, tobulomis proporcijomis 2: 1: 1.

Smulkiau

FitMax

Nauja

3 vnt

32,98 €

FitMax BCAA Pro 8000, milteliai, vienoje dozėje yra 8000 mg aminorūgščių su šakotosiomis šoninėmis grandinėmis, kurios atlieka fiziologines funkcijas organizme, tokias kaip jėgos ir raumenų didinimo, energijos, reguliavimo. Jos sudaro apie 33% raumenų audinio. Produktas skirtas fiziškai aktyviems žmonėms, siekiant papildyti mitybą pasirinktais komponentais

Sudedamosios dalys: L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, vaisių milteliai: greipfruto ir citrinos, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis, natūralios kvapiosios medžiagos: citrinos ir greipfruto, tirštiklis: gumiarabikas, saldikliai: acesulfamas K ir sukralozė.
DĖMESIO! Produkto sudėtyje yra saldiklių. Natūralios kvapiosios medžiagos.

Specialios paskirties maisto produktas sportininkams
FitMax AMINO 2000
(55 porcijos)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas (1 porcija 11g.) 100 g. produkto RMV 1 porcijoje
L-leucinas 4000 mg 36,36 g *
L-isoleucinas 2000 mg 18,18 g *
L-valinas 2000 mg 18,18 g *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti po 1 porciją (11 g. 1/2 kaušelio FitMax®) sumaišant su 200 ml vandens. Išgerti iškarto suplakus. Gerti 1, 2 kartus dienoje: prieš ir po treniruotės arba tarp valgių ar prieš miegą.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax BCAA PRO 8000

FitMax BCAA PRO 8000

FitMax BCAA Pro 8000 sudėtyje yra  pagrindinės aminorūgštys L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, tobulomis proporcijomis 2: 1: 1.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: