Peržiūrėta

  • BCAA Stack II + EAA
    FitMax BCAA Stack II +...

    FITMAX BCAA Stack II + EAA  yra iš aukštos kokybės aminorūgščių komplekso iš 3 išsišakojusių grandies (BCAA) amino...

Akcijos

BCAA Stack II + EAA Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,92 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,92 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax BCAA Stack II + EAA

FITMAX BCAA Stack II + EAA  yra iš aukštos kokybės aminorūgščių komplekso iš 3 išsišakojusių grandies (BCAA) amino rūgščių ir 6 nepakeičiamų amino rūgščių (EAA).

Smulkiau

FitMax

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


31,99 €

FitMax BCAA Stack II + EAA, tabletės, vienoje dozėje yra 4500 mg nepakeičiamųjų arba sąlyginai nepakeičiamųjų aminorūgščių. Nepakeičiamosios aminorūgštys (EAA) – tai tokios aminorūgštys, kurių žmogaus organizmas negali susintetinti, todėl jos turi būti gaunamos su maistu. Poreikis abiejų junginių grupėms smarkiai padidėja sportuojant. Organizmo aprūpinimas jomis leidžia formuoti kūno jėgą ir masę, pagerinti energijos apykaitą ir dalyvauti daugelyje kitų procesų žmogaus organizme, įskaitant nervų laidumą ir detoksikaciją. Papildo sudėtyje esantis vitaminas B6 gerina jo pasisavinimą.

Sudedamosios dalys: aminorūgštys (L-leucinas, L-izoleucinas, L-valinas, L-lizinas, L-argininas, L-histidinas, L-treoninas, L-metioninas, L-fenilalaninas), mikrokristalinė celiuliozė – tūrio didinimo medžiaga, silikono dioksidas – lipšnumą mažinanti medžiaga, magnio stearatas – lipšnumą mažinanti medžiaga, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).

Specialios paskirties maisto papildas portininkams
FitMax AMINO 2000
(40/80 porcijų)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas (1 porcija 3 tab.) RMV 1 porcijoje
BCAA  3000 mg
L-leucinas  1500 mg
L-isoleucinas  750 mg
L-valinas  750 mg
EAA  1500 mg
L-lysine  453 mg
L-arginine*  414 mg
L-histidine*  180 mg
 L-threonine  168 mg
 L-methionine  150 mg
 L-phenylalanine  135 mg  *
 Vitaminas B6  1,4 mg  100 % ( RMV 1,4 mg)

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti po 1 porciją (3 tabletes) išgeriant iškarto prieš treniruotę.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax BCAA Stack II + EAA

FitMax BCAA Stack II + EAA

FITMAX BCAA Stack II + EAA  yra iš aukštos kokybės aminorūgščių komplekso iš 3 išsišakojusių grandies (BCAA) amino rūgščių ir 6 nepakeičiamų amino rūgščių (EAA).

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: