Peržiūrėta

Akcijos

Haya Labs Sports BCAA 8:1:1 (200 g.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,38 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,38 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Haya Labs Sports BCAA 8:1:1 (200 g.)

BCAA 8:1:1 - su 8-1-1 leucino-izoleucino-valino proporcija.

Smulkiau

Nauja

2 vnt

23,00 €

Duomenys rodo, jog tiktai leucinas ir tos kitos amino rūgštys, struktūriškai susijusios su leucinu, yra atsakingos už raumenų prieaugį paprastai tariant – reikalingą BCAA papildymui. Kaip žinote, dauguma žmonių dvigubina, trigubina ar net keturgubina BCAA dozes tendencingai 2:1:1 ir 4:1:1, norėdami geresnių rezultatų. Atkreipiant dėmesį į faktą, jog labiausiai tikėtina amino rūgštis, atsakinga už poveikį raumenų skeletui, yra leucinas, mūsų pateikta 8:1:1 koncentracija panaikina poreikį didinti dozes. Tokia formulė yra įvairiapusiškai naudinga ir efektyviai sukuria milžinišką vertę.

Maisto papildas milteliais
Haya Labs BCAA 8:1:1
(40 porcijų)

Grynasis kiekis: 200 g. (1 porcijoje 5 g.).

Sudedamosios dalys: sojos lecitinas.

Maistinė vertė:

Porcija (5 g)

L-leucinas

4 g

L-izoleucinas

0,5 g

L-valinas

0,5 g

Rekomenduojama vartoti: Sumaišykite 2 kaušelius su 300-350 ml šalto vandens arba jūsų mėgstamu gėrimu, vartoti prieš, per arba po treniruotės.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Haya Labs Management Team, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Haya Labs Sports BCAA 8:1:1 (200 g.)

Haya Labs Sports BCAA 8:1:1 (200 g.)

BCAA 8:1:1 - su 8-1-1 leucino-izoleucino-valino proporcija.

Parašyti atsiliepimą

10 kitų prekių toje pačioje kategorijoje