Peržiūrėta

  • Amino 2222 aminorūgštys
    ON Amino 2222

    Optimum Nutrition Superior Amino - naujos kartos, patobulintą formulė, kurių kiekvienoje porcijoje yra net 2222 mg...

Akcijos

Amino 2222 aminorūgštys Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,86 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,86 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ON Amino 2222

Optimum Nutrition Superior Amino - naujos kartos, patobulintą formulė, kurių kiekvienoje porcijoje yra net 2222 mg aminorūgščių.

Smulkiau

OPTIMUM NUTRITION

Nauja

3 vnt

31,00 €

Kiekvienoje amino 2222 porcijoje yra pilnas 18 amionorūgščių spektras, įskaitant atsistatymui svarbiausias aminorūgštis, organizme nesintetinamas esmines aminorūgštis (EAA) ir neesmines aminorūgštis.

Lyginant su ankstesne versija, naujoji sudaryta iš mažesnių, lengviau nuryjamų tablečių. Taip pat porcijoje yra net 500 mg BCAA.

Kodėl verta rinktis Optimum Amino 2222?

  • Vienoje porcijoje net 2222 mg aminorūgščių būtinų atsistatymui
  • Net 500 mg bcaa porcijoje
  • Mažesnės ir lengviau nuryjamos tabletės
  • Įdėta laisvos formos L-karnitino ir L-Ornitino

Optimum Nutrition Amino 2222
(80, 160 porcijų)

Optimum nutrition aminorūgščių papildo sudėtis

ALERGENŲ INFORMACIJA: Sudėtyje yra pienas ir sojos lecitinas.

Rekomenduojama vartoti: rekomenduojama 2 tabletes prieš maistą ir taip pat 2 tabletes prieš ir po treniruotės . Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
GamintojasOptimum Nutrition, Inc. 975 Meridian Lake Drive, Aurora, IL 60504

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ON Amino 2222

ON Amino 2222

Optimum Nutrition Superior Amino - naujos kartos, patobulintą formulė, kurių kiekvienoje porcijoje yra net 2222 mg aminorūgščių.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: