Peržiūrėta

Akcijos

Dont Stop energijai Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,78 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,78 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax Dont Stop

FitMax DON'T STOP - maisto papildas su kofeinu energijai padidinti.

Smulkiau

FitMax

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


13,00 €

FitMax DON'T STOP, kapsulės, yra multi-sudėtinis energetikas, į kurio sudėtį įeina: kofeinas, taurinas, L-tirozinas. Kofeinas didina budrumą ir gerina susikaupimą, didina organizmo fizinį efektyvumą ir ištvermę treniruočių metu

Sudedamosios dalys: taurinas, L-tirozinas, kofeinas, magnio stearatas – lipnumą mažinanti medžiaga, želatina – kapsulės sudedamoji dalis.
DĖMESIO! Sudėtyje yra kofeino (150 mg/1 kapsulėje).

Specialios paskirties maisto produktas sportininkams
FitMax DON'T STOP
(30/60 porcijų)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas 1 kapsulėje 2 kapsulėse RMV 1 porcijoje
Taurinas 300 mg 600 mg *
L-tirozinas 200 mg 400 mg *
Kofeinas 150 mg 300 mg *

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti po 1 kapsulę užgeriant su 250 ml stikline vandens. Vartoti mažiausiai 6 valandas prieš miegą. Siekiant maksimalių rezultatų vartoti 2 kapsules užgeriant su 250ml stikline vandens 60 minučių prieš treniruotę.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax Dont Stop

FitMax Dont Stop

FitMax DON'T STOP - maisto papildas su kofeinu energijai padidinti.

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: