Akcijos

Prekių ženklai Yra 35 prekių ženklai

 • ACTIVLAB

  ActivLab gerai žinomas ir vis populiarėjantis prekės ženklas Lietuvoje. Šis gamintojas turi didelį asortimentą maisto papildų sportui ir sveikam gyvenimui. Šiuos produktus galite įsigyti ir Atletiskas.lt maisto papildų parduotuvėje. Papildai pasižymi gera kokybe ir prieinama kaina, todėl tinka mažesnes pajamas turintiems sportininkams. Gamintojo asortimente yra baltymų, geinerių, aminorūgščių, riebalų degintojų ir kitų kategorijų papildų. Išsirinks kiekvienas sportininkas!

 • Anarchy apranga moterims

  0 prekės(-ių)

 • ARNOLD SERIES

  Arnoldas Schwarzeneggeris paliko pėdsaką sporto papildų industrijoje. Arnoldas dirba su MusclePharm® pasaulinio lygio mokslininkų komanda, kuri padeda vystyti Arnold Serijos maisto papildų liniją. Šio gamintojo produktai yra revoliuciniai, saugūs ir efektyvūs. Sportininko žodžiai kalba už save: "Man malonu bendradarbiauti su MUSCLEPHARM®, kuri padėjo sukurti išskirtinę ARNOLD maisto papildų seriją, kuri ne tik, kad atstovauja mano vardą, bet taip pat perteikia mano visą atsidavimą kultūrizmo ir fitneso šakai." Jei nori sekti šio garsaus kultūrizmo pėdomis - ši papildų serija kaip tik tau!

 • Better Bodies

  0 prekės(-ių)

 • BIOTECH

  Biotech USA maisto papildai sportui

  BioTech USA – maisto papildų kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant produktus sportininkams. 1999 m. Biotech USA pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų. Kompanija siūlo plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Išmėginkite BioTech USA produktus ir įvertink jų kokybę, kuri pripažįstama ir vertinama daugiau nei 44 pasaulio šalyse! 

 • Body Solid

  0 prekės(-ių)

 • BPI Sports

  BPI sports gamintojo papildai

  Platus BPI Sports maisto papildų pasirinkimas! Pilnas asortimentas mažiausiomis kainomis! Skaitykite atsiliepimus, sudėtis ir aprašymus apie BPI Sports gamintojo produktus ir juos palyginkite!

   

  0 prekės(-ių)

 • CUTLER NUTRITION

  Cutler Nutrition maisto papildai yra skirti skirtas visiems sportuojantiems atletams, kultūristams, profesionalams ir mėgėjams. Keturis kartus tapusio ir Mr. Olympia apdovanojimą pelnusio Jay Cutler'io vardas figuruoja ne šiaip sau. Šis profesionalas yra "Cutler Nutrition" gamintojo prekinio ženklo savininkas. Panaudodamas savo ilgametę patirtį kartu su produktų kūrimo specialistais, šis sportininkas sukūrė išskirtinį prekės ženklą sportinių tikslų siekiantiems asmenims!

  0 prekės(-ių)

 • EPIQ

  EPIQ gamintojo papildai už mažesnę kainą!

  EPIQ™ gamintojo papildai pasižymi išskirtiniu poveikiu ir veiksmingumu! Ši kokybiška, švari papildų linija skirta sportininkams, kuriems reikia maksimalios naudos iš papildo. EPIQ maisto preparatuose nėra draudžiamų medžiagų, kenksmingų priemaišų ar dirbtinių dažiklių, visos medžiagos deklaruotos! EPIQ™ papildai pagaminti iš moksliniais tyrimais pagristų sudedamųjų medžiagų, kurios gaminamos JAV.

  0 prekės(-ių)

 • Erima

  0 prekės(-ių)

 • Extrifit

  Extrifit papildai už gera kaina

  Extrifit ® maisto papildai buvo sukurti profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas. Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. 

  Šio gamintojo papildai gaminami tik iš aukščiausios kokybės ir natūralių žaliavų. Čekijoje Extrifit jau ne vienerius metus laikosi populiariausių ir perkamiausių maisto papildų gamintojų pozicijose. Šis vardas atkakliai kopia ir į visos Europos rinkos viršų, savo nepriekaištinga produkcija nurungdamas konkurentus.

 • FIT MISS

  FItmiss pigesni papildai

  FitMiss - tai ne tik papildai, tai kur kas daugiau. Mūsų pagrindinis tikslas, padėti moterims pasiekti trokštamas kūno formas. Padėti pasiruošti vasaros sezonui kai maudymosi kostiūmeliai ims vėl puošti jūsų kūnus. 

  Mūsų klinikiniu požiūriu patikrintų produktų linijoje yra viskas, ko reikia užsiėmusiai moteriai, nuo baltymų ir prieš treniruotę vartojamų mišinių iki polivitaminų ir pagalbinių priemonių mažinti svorį. Mūsų produktų receptūras kuriantys gydytojai jas kuria moterims, kurios reguliariai sportuoja, nes treniruotės ir tinkama mityba yra pagrindiniai gerą išvaizdą užtikrinantys dalykai.

 • FitMax

  FitMax gamintojo pagaminti produktai sukėlė tikrą audrą papildų rinkoje. Profesionalų sukurti, pripažinti geriausių sportininkų ir nuolatos tobulinami, kad patenkintų kiekvieno kliento lūkesčius, šie FitMax linijos papildai yra idealus pasirinkimas visiems, kuriems rūpi jų kūnas! FitMax gamintojas yra gavęs daug apdovanojimų, įgyti verslo partneriai ir klientai iš įvairių pasaulio šalių padeda produktams išlaikyti aukštos klasės kokybę!

 • FortiFX

  Pasaulyje išgarsėjęs virėjas Robert Irvine ir „FortiFX“ įkūrėjas bei pramonės pionierius Sean Perich dirbo kartu kuriant „FIT CRUNCH“™; jie laikėsi vienos taisyklės: JOKIŲ KOMPROMISŲ. Šie du pramonės lyderiai paskatino vienas kitą sukurti produktą, vertą jų reputacijos ir pralenkiantį jūsų lūkesčius: „FIT CRUNCH“™, vienintelį pasaulyje 6 sluoksnių keptą batonėlį.

  0 prekės(-ių)

 • Gaspari Nutrition

  Gaspari Nutrition gamintojas

  Gaspari Nutrition - tai vienas ryškiausių JAV maisto papildų gamintojų. Patyrę sportininkai pukiai žino šį gamintoją, nes Rich Gaspari, šio prekinio ženklo įkūrėjas, turi tvirtą požiūrį į papildų gaminimą. Produktus stengiamasi kurti maksimaliai naudingus ir veiksmingus, nuolat bandoma įvykdyti perversmą, sukuriant puikius, ilgalaikiam naudojimui skirtus papildus! 

  0 prekės(-ių)

 • HEALTHY CHOISE

  Healthy choise proteinas

  Pirmoji lietuviškų baltymų produkto linija -  100 procentų GRYNAS, TIRPUS IŠRŪGŲ BALTYMASHEALTHY CHOICE“. Pirmą kartą Lietuvoje pradėta nenutrūkstama gamyba 100 procentų GRYNO, TIRPAUS IŠRŪGŲ BALTYMO „HEALTHY CHOICE“, kokybe niekuo nenusileidžia užsienio analogams. HEALTHY CHOICE proteinas itin populiarus ir sveikos gyvensenos puoselėtojams ir profesionaliems sportininkams.

puslapyje
Showing 1 - 20 of 35 items