Akcijos

Prekių ženklai Yra 14 prekių ženklai

 • ACTIVLAB

  ActivLab gerai žinomas ir vis populiarėjantis prekės ženklas Lietuvoje. Šis gamintojas turi didelį asortimentą maisto papildų sportui ir sveikam gyvenimui. Šiuos produktus galite įsigyti ir Atletiskas.lt maisto papildų parduotuvėje. Papildai pasižymi gera kokybe ir prieinama kaina, todėl tinka mažesnes pajamas turintiems sportininkams. Gamintojo asortimente yra baltymų, geinerių, aminorūgščių, riebalų degintojų ir kitų kategorijų papildų. Išsirinks kiekvienas sportininkas!

 • BIOTECH

  Biotech USA maisto papildai sportui

  BioTech USA – maisto papildų kompanija turinti daugiau nei 20 metų patirtį gaminant produktus sportininkams. 1999 m. Biotech USA pradėjo vystyti savo veiklą Europoje ir dabar yra viena iš lyderiaujančių Europos maisto papildų kompanijų. Kompanija siūlo plačią liniją produktų skirtų tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Išmėginkite BioTech USA produktus ir įvertink jų kokybę, kuri pripažįstama ir vertinama daugiau nei 44 pasaulio šalyse! 

 • BPI Sports

  BPI sports gamintojo papildai

  Platus BPI Sports maisto papildų pasirinkimas! Pilnas asortimentas mažiausiomis kainomis! Skaitykite atsiliepimus, sudėtis ir aprašymus apie BPI Sports gamintojo produktus ir juos palyginkite!

   

  0 prekės(-ių)

 • BSN maisto papildai sportui

  0 prekės(-ių)

 • Extrifit

  Extrifit papildai už gera kaina

  Extrifit ® maisto papildai buvo sukurti profesionaliems sportininkams. Pagrindinis kompanijos tikslas yra pirmauti maisto papildų rinkoje, patenkinant net išrankiausio kliento poreikius, bei naudojant aukščiausios kokybės žaliavas. Visi produktai yra sukurti bendradarbiaujant žymiausių Europos technologų bei geriausių mūsų sportininkų bendromis jėgomis, kad maisto papildų veiksmingumas būtų maksimalus. 

  Šio gamintojo papildai gaminami tik iš aukščiausios kokybės ir natūralių žaliavų. Čekijoje Extrifit jau ne vienerius metus laikosi populiariausių ir perkamiausių maisto papildų gamintojų pozicijose. Šis vardas atkakliai kopia ir į visos Europos rinkos viršų, savo nepriekaištinga produkcija nurungdamas konkurentus.

 • FitMax

  FitMax gamintojo pagaminti produktai sukėlė tikrą audrą papildų rinkoje. Profesionalų sukurti, pripažinti geriausių sportininkų ir nuolatos tobulinami, kad patenkintų kiekvieno kliento lūkesčius, šie FitMax linijos papildai yra idealus pasirinkimas visiems, kuriems rūpi jų kūnas! FitMax gamintojas yra gavęs daug apdovanojimų, įgyti verslo partneriai ir klientai iš įvairių pasaulio šalių padeda produktams išlaikyti aukštos klasės kokybę!

  0 prekės(-ių)

 • MUSCLEPHARM

  MusclePharm gamintojo maisto papildai už mažesnę kainą

  MusclePharm - maisto papildų kompanija 2006 metais įsikūrusi JAV. Kokia šio gamintojo sėkmės paslaptis? Jai vadovaujančios grupės harmoniškas įdirbis. Tai ne tik verslininkai, bet ir sportininkai, kurių gyvenimo būdas labai artimas tikslinei auditorijai žmonių. Visas dėmesys, entuziazmas ir patirtis perkeliama į sporto pasaulį, stengiamasi sukurti tokius produktus, kurie tiktų visiems fizinio pajėgumo atletams! ir aktyviai gyvenantiems žmonėms!

 • MUTANT

  mutant papildai raumenu masei

  Mutant papildai buvo buvo sukurti sportininkams, kurie siekia didelės raumenų masės. Nuo 2006 metų, Mutant Mass papildas tapo  kultūristų pasirinkimu Nr. 1  net 85 šalyse visame pasaulyje. Po ilgų bandymų metų, Mutant kompanija išplėtojo savo papildų ženklą. Dabar kompanija kuria papildus ne tik raumenų masei, bet ir lieknėjimui, energijai ir jėgai. Kompanijos šūkis: Mes Mutantai - palik žmogiškumą už nugaros!

 • NUTREX

  Nutrex Research susikūrė 2002 metais. Šis gamintojas yra vienas pirmaujančių sporto papildų produktų rinkoje. Nutrex prasiskynė savo kelią į sėkmę su įnovatyviomis, moksliniais bandymais paremtomis formulėmis, kurios panaudotos: nuo riebalų degintojų, papildų skirtų svorio metimui iki kreatino ir testesterono skatintojų. Kiekvienas, nuo pradedančiųjų iki tikrų ekspertų gali papildyti savo mitybos racioną Nutrex produktais - kurie duoda rezultatų!

 • Olimp

  Olimp maistas sportui

   Olimp SPORT NUTRITION papildai - tai keturi dešimtmečiai patirties maisto papildų gamyboje. Ši kompanija turi vieną iš labiausiai ištobulintų mokslo tyrimų ir plėtros laboratorijų pasaulyje, kuri nuolat dirba kartu su didžiausiomis pasaulio sporto institucijomis, ir visa tai OLIMP SPORT NUTRITION® - viena pažangiausių bendrovių. Atsižvelgiant į nuolatinį susidomėjimo maisto papildais sportui ir sveika gyvensena, kompanija sukūrė papildų liniją kiekvienam iš mūsų, daugiau kaip 160 produktų Jums. Rūpinkitės sveikata ir savo kūnu!

 • SCITEC NUTRITION

  Scitec maisto papildai sportui

  Scitec Nutrition maisto papildai sportui puikiai žinomi visame pasaulyje. Aukšta kokybe pasižymintys maisto papildai padės priaugti raumeninės masės, išršykinti raumenis ar numesti svorio. Taip pat vitaminų kompleksai, tokie kaip Scitec Multi Pro. Šio gamintojo maisto papildus vartoja žinomi sportininkai iš viso pasaulio. Išbandykite ir patys įsitikinkite jų kokybe ir efektyvumu.

Showing 1 - 14 of 14 items