Akcijos

Pirmą kartą perkate internetu, bet nežinote kaip įsidėti prekę, kaip užpildyti užsakymo formą ar apmokėti? Šiame gide rasite visą Jums reikalingą informaciją, kuri Jums pagelbės ir lengvai atliksite pirkimą internetu.

Viskas ko Jums reikės perkant internetu, tai tik Internetinės bankininkystės paslaugą, kurią siūlo kiekvienas Lietuvoje esantis bankas. Jei dar neturite, kreipkitės į banką ir jis suteiks Jums šią paslaugą.

Taigi, pradedame apsipirkimą:

1 Žingsnis.

Visų pirma, išsirinkite Jums reikiamą prekę. Tai gali būti maisto papildas sportui, apranga ar sporto inventorius. išsirinkę prekę, paspauskite ant jos. (Pavyzdyje išsirinkta Biotech 100% Creatine Monohydrate).

Kaip išsirinkti papildą

2 Žingsnis.

Paspauskite ant prekės. Prekės kortelės viduje rasite informaciją apie maisto papildą. Taip pat, jei yra galimybė, galite pasirinkti papildo kiekį, skonį. Jei tai apranga - jos dydį. Paskaičius informaciją apie papildą ir jį pasirinkus, spauskite "Į KREPŠELĮ"

3 Žingsnis.

Įdėjus prekę į krepšelį, Jūsų ekrane pasirodys toks langas, reiškiantis, kad prekė sėkmingai įdėta. Taip pat lange pateikiama informacija apie Jūsų krepšelyje esančias prekes, jų bei pristatymo kainas:

Prekių krepšelis

4 Žingsnis.

Spaudžiame "APMOKĖTI". Paspaudus šį mygtuką, būsite nukreipti į viso užsakymo formą. Šioje formoje matysite kokias prekes įsidėjote, galėsite reguliuoti prekių kiekį. Taip pat galima įvesti nuolaidos kodą. 

Užsakymo forma

5 Žingsnis.

Suveskite pristatymo informaciją.

6 Žingsnis.

Pasirinkite pristatymo būdą.

7 Žingsnis.

Pasirinkite apmokėjimo būdą ir paspauskite ant jo.

8 Žingsnis.

Peržiūrėkite užsakymo suvestinę ir spauskite "PATVIRTINU UŽSAKYMĄ"

9 Žingsnis.

Užsakymo patvirtinimo lange, rasite apmokėjimui bankiniu pavedimu reikalingą informaciją. Ją reikės įvesti apmokant bankiniu pavedimu.

10 Žingsnis.

Paskutinis žingsnis, tai apmokėjimos per elektroninę bankininkystę. Prisijunkite prie savo banko paskyros ir pasirinkite mokėjimo pavedimų paslaugą. Tai padarę, suveskite reikalingus duomenis, kurie yra "UŽSAKYMO PATVIRTINIMAS" lange ir atlikite mokėjimą. 

SVEIKINAME, JŪS ATLIKOTE PIRKIMĄ INTERNETU IR GREITAI GAUSITE SAVO PREKES Į NAMUS!!!