Peržiūrėta

 • hydrowhey hidroizoliatas
  ON Platinum Hydrowhey...

  Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey – greitesnio įsisavinimo bei daugiau baltymo porcijoje turintis Optimum...

Akcijos

hydrowhey hidroizoliatas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 3,96 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 3,96 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ON Platinum Hydrowhey (1,59 kg)

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey – greitesnio įsisavinimo bei daugiau baltymo porcijoje turintis Optimum Nutrition maisto papildas. Vienoje porcijoje yra 30 g baltymo ir 8,8 g BCAA's.

Smulkiau

Nauja

1 Vienetas

65,99 €

Platinum Hydrowhey yra greit pasisavinamas itin aukšto grynumo koeficiento ir vienas iš kokybiškiausių Optimum Nutrition baltyminių produktų. Pagrindinė Platinum Hydrowhey sudedamoji dalis yra grynas hidrolizuotas išrūgų izoliatas. Izoliatas – ko gero aukščiausios biologinės vertės baltymų šaltinis savo sudėtyje turintis didelį kiekį šakotosios struktūros aminorųgščių kompleksą, glutamino, kuris reikalingas geresniai baltymų sintezei ir organizme nesintetinamų aminorūgščių. ON Platinum Hydrowhey, tai hidrolizuotas baltymas – kaip teigtina iki smulkiausių dalelių susmulkintas baltymų šaltinis, kuris užtikrina itin greitą aminorūgščių patekimą į raumenis. Tam, kad šis maisto papildas būtų dar geriau įsisavinamas sudėtyje yra papildomas virškinimo fermentų kiekis. 

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey:

 • pagamintas tik iš aukščiausios kokybės izoliato hidrolizato
 • greitas raumenų aprūpinimas aminorūgštimis.
 • 30 g hidrolizato vienoje porcijoje.
 • Net 8,8 g BCAA vienoje porcijoje.
 • Be laktozės, cholesterolio bei cukraus.
 • Sudėtyje yra papildomas kiekis firškinimo fermentų.

Platinum Hydrowhey sudėtis

Rekomenduojama vartoti: išgerkite porciją (1 kaušelis) produkto su 250 – 300 ml vandens iškart po treniruotės. Kitą porciją gerkite ryte tik pabudę (tuščiu skrandžiu) arba tarp valgymų priklausomai nuo paros baltymų poreikio sporto dietos metu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Optimum Nutrition, Inc. 975 Meridian Lake Drive, Aurora, IL 60504

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ON Platinum Hydrowhey (1,59 kg)

ON Platinum Hydrowhey (1,59 kg)

Optimum Nutrition Platinum Hydrowhey – greitesnio įsisavinimo bei daugiau baltymo porcijoje turintis Optimum Nutrition maisto papildas. Vienoje porcijoje yra 30 g baltymo ir 8,8 g BCAA's.

Parašyti atsiliepimą

6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: