Peržiūrėta

  • MYPROTEIN Impact Whey Isolate
    MYPROTEIN Impact Whey...

    MYPROTEIN Impact Whey Isolate - išrūgų baltymų izoliatas ieškantiems gryno ir aukšto lygio proteino!

Akcijos

MYPROTEIN Impact Whey Isolate Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 3,42 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 3,42 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MYPROTEIN Impact Whey Isolate

MYPROTEIN Impact Whey Isolate - išrūgų baltymų izoliatas ieškantiems gryno ir aukšto lygio proteino!

Smulkiau

MyProtein

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

57,00 €

Idealus vertinantiems natūralumą proteinas!

Greitesnio  pasisavinimo Išrūgų baltymų izoliatas  ® yra gaminamas iš aukščiausios rūšies žaliavų, kurios  gaunamos tiesiai iš pirmaujančių pasaulio išrūgų baltymų gamintojų.

Impact whey izoliatas  užtikrina aukštą net 90% baltymų kiekį per 100g.

Nedenatūruoto išrūgų baltymų izoliatas yra aukšto lygio proteinas .

Ieškantiems natūralesnio  proteino siūlome užsakyti natūralaus skonio, be jokių maisto priedų.

Natūralų proteino skonį jus bet kada galėsite paskaninti savo nuožiūra kaip jus norėsite kiekvieną karta vis kitaip pvz: maišant jį su pienu ir cinamonų, uogiene, bananais ir pan.Taip pat skanu suplakus kokteilį  su multivitaminų sultimis.

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
Myprotein Impact Whey Gainer" 
(83 porcijos)

Grynasis kiekis:2500 g. (1 porcijoje 30 g.)

Sudedamosios dalys: Nedenatūruoto išrūgų baltymų izoliato, sojos lecitinas, saldiklis sukralozė, kakavos milteliai (šokoladiniame skonyje), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinų rūgštis (aviečių skonyje), dažikliai saulėlydžio geltonasis FCF ir chinolino geltonasis (bananų skonyje), dažiklis karmosinas (aviečių skonyje), dažiklis burokėlių raudonasis (braškių-grietinėlės skonyje). 

Maistinė vertėporcijoje (30 g) yra:

energinė vertė – 111 kcal.,/472 kJ,
baltymų – 27,7 g,
riebalų – 0,3 g,
angliavandenių (laktozės) – 0,2 g,
kalcio – 120 mg (15%RPN),
cholesterolio – 0,6 mg.

Rekomenduojama vartoti:

30 g maisto papildo išmaišyti 150-250 ml vandens ar pieno kiekyje. Vartoti 2-3 porcijas per dieną. Nustatytos dozės neviršyti.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA Didžioji Britanija.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MYPROTEIN Impact Whey Isolate

MYPROTEIN Impact Whey Isolate

MYPROTEIN Impact Whey Isolate - išrūgų baltymų izoliatas ieškantiems gryno ir aukšto lygio proteino!

Parašyti atsiliepimą

18 kitų prekių toje pačioje kategorijoje