Peržiūrėta

  • Carnivore Liquid Shot baltymai
    MuscleMeds Carnivor...

    CARNIVORE LIQUID SHOT – jautienos baltymų šaltinis, kurio porcijoje yra net 50g. jautienos baltymo. Puikiai tinka...

Akcijos

Carnivore Liquid Shot baltymai Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,59 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,59 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MuscleMeds Carnivor Liquid Shot

CARNIVORE LIQUID SHOT – jautienos baltymų šaltinis, kurio porcijoje yra net 50g. jautienos baltymo. Puikiai tinka asmenims, kurie netoleruoja laktozės!

Smulkiau

MUSCLE MEDS

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

26,49 €

Kiekvienas besidomintis maistu ir maisto medžiagomis žino, kad jautiena yra vienas iš geriausių baltymų šaltinių. Su CARNIVOR Beef Protein Isolate, atletai gali pajusti  anabolinį šio maisto papildo efektą, kuris yra pagamintas ne tik iš tikros jautienos baltymų, bet taip pat yra ir puikaus skonio. Šiai dienai MuscleMeds CARNIVORE skystas baltyminis užtaisas suteikia daugiapusę jautienos baltymų galią skaniame „šote“ (buteliuke).* 

Kiekviename CARNIVOR skystame baltyminiame užtaise yra 50g. gryno baltymo su 350% daugiau anabolinių amino rūgščių, tai gerokai daugiau nei paprastame jautienos kepsnyje!* MuscleMeds pirmaklasė anabolinė azoto išlaikymo technologija padeda geriau apdoroti amino rūgštis ir sumažina amoniako kiekio didėjimą, kuris gali didėti, dėl padidėjusio azoto išlaikymo organizme.* Taip pat, ši technologija pagerina raumenų augimo procesą ir raumenų darbo galimybes.* Maisto papildas savo sudėtyje turi BCAA, kurios užtikrina geresnį baltymų pasisavinimą, sumažina katabolizmą bei raumenų nuovargį. Be viso to, šis skystas baltyminis užtaisas savo sudėtyje neturi riebalų, cholesterolio, cukraus, angliavandenių ir laktozės, tad jį gali gerti ir tie žmonės, kurie turi problemų su pieno produktų virškinimu!

 100% jautienos baltyminis užtaisas:

  • 50g. baltymo viename buteliuke.*
  • 350% daugiau amino rūgščių nei jautienoje.* 
  • Amino rūgščių recirkuliacija.* 
  • 0 riebalų • 0 cholesterolio • 0 laktozės • 0 cukraus • 0 angliavandenių.*

Grynasis kiekis: 6 buteliukai.

*Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

carnivor baltymai

Rekomenduojama vartoti: gerti po 1-2 buteliukus per dieną, priklausomai nuo jūsų tikslų. Rekomenduojama 1 porciją išgerti iškart po treniruotės, kad būtų išlaikomas raumenų augimo ir atsistatymo procesas.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.


Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MuscleMeds Carnivor Liquid Shot

MuscleMeds Carnivor Liquid Shot

CARNIVORE LIQUID SHOT – jautienos baltymų šaltinis, kurio porcijoje yra net 50g. jautienos baltymo. Puikiai tinka asmenims, kurie netoleruoja laktozės!

Parašyti atsiliepimą

4 kitų prekių toje pačioje kategorijoje