Peržiūrėta

Akcijos

L-carnitine BASE karnitinas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,96 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,96 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax L-carnitine BASE

Fitmax Base L - Carnitine - 100% grynas L-karnitinas. 700mg vienoje kapsulėje.

Smulkiau

FitMax

Nauja

3 vnt

13,00 €

FitMax BASE L-Carnitine maisto papildas, kapsulės, kiekvienoje dozėje yra 1400 mg L-karnitino tartrato. L-karnitinas padeda pernešti riebiąsias rūgštis, perduoti nervinius signalus ir detoksikuoti organizmą. Produkto aktyvumą stiprina jo sudėtyje esantis vitaminas B1. Produktas ypač rekomenduojamas fiziškai aktyviems žmonėms.

Sudedamosios dalys: L-karnitino tartratas (sudėtyje yra ne mažiau kaip 67% L-karnitino), tiamino hidrochloridas (vitaminas B1), želatina – kapsulės sudedamoji dalis.

Specialios paskirties maisto papildas sportininkams
FitMax BASE L-Carnitine
(30/45 porcijos)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas (1 porcija 2 kaps.) 100 g. produkto RMV 1 porcijoje
L-karnitino tartratas 1400 mg 99,9 g *
Vitaminas B1 1,1 mg 78,50 mg 100 % ( RMV 1,1 mg)

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti po 1 porciją (2 kapsules) karta dienoje, po pietų ar prieš treniruotę.
Prieš vartojant konsultuotis su sporto gydytoju ar treneriu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gnynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax L-carnitine BASE

FitMax L-carnitine BASE

Fitmax Base L - Carnitine - 100% grynas L-karnitinas. 700mg vienoje kapsulėje.

Parašyti atsiliepimą

18 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: