Peržiūrėta

Akcijos

Haya Labs Acetyl l-karnitinas(100 kaps.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,90 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,90 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Haya Labs Acetyl l-carnitine (100 kaps.)

Haya Labs Acetyl l-carnitine - aukštos kokybės karnitinas iš Haya Labs

Smulkiau

Nauja

2 vnt

15,00 €

Acetil L-karnitinas atlieka panašias funkcijas kaip ir L-karnitinas, jis dalyvauja metabolizmo procesuose verčiant maistą į energiją, padeda deginti riebalus, gerina baltymų sintezę, be to Acetil-l-karnitinas padeda stiprinti imuninę sistemą, suteikia energijos, ištvermės, padidina ATP gamybą, padeda išlaikyti testosterono lygį po treniruotės. Didžiausias Acetil-l-karnitino privalumas yra tas, kad jis yra absorbuojamas į kraujotaką efektyviau nei L-karnitinas ir daug veiksmingiau pereina per ląstelių membranas todėl veikia efektyviau.

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis
Haya Labs Acetyl l-carnitine
(50 porcijų)

Grynasis kiekis: 100 kaps. (1 porcijoje 2 kaps.)

Sudedamosios dalys: želatina (kapsulės)magnio stearatas.

Maistinė vertė (2 kaps) 
Acetil L-karnitinas, 1000 mg

Rekomenduojama vartoti: vartoti po 2 kapsules 2-3 kartus per dieną. Treniruotės metudvi kapsules 30 minučių prieš treniruotę.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Haya Labs Management Team, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Haya Labs Acetyl l-carnitine (100 kaps.)

Haya Labs Acetyl l-carnitine (100 kaps.)

Haya Labs Acetyl l-carnitine - aukštos kokybės karnitinas iš Haya Labs

Parašyti atsiliepimą

6 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: