Peržiūrėta

Akcijos

Myprotein karnitinas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,79 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,79 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Myprotein Acetyl L Carnitine

Šis produktas yra 100% Acetil L karnitinas be jokių priemaišų.

Smulkiau

MyProtein

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


29,90 €

Myprotein Acetyl L Carnitine yra kilęs iš amino rūgščių lizino ir metionino. L karnitinas ir Acetil L karnitinas turi antisenėjimo ir maistinių medžiagų atstatančių savybių. Šių papildų poveikis buvo plačiai nagrinėjamas daugelyje sričių kaip svorio metimui, gydyti nuo Alzheimerio ir Parkinsono, nuo diabetinės depresijos ir daugelį kitų neurologinių sutrikimų.

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
Myprotein Acetyl L Carnitine" 
(500 porcijų)

Grynasis kiekis:250 g. (1 porcijoje 500 mg.)

Sudedamosios dalys:

100% Acetil L karnitinas.

Rekomenduojama vartoti:

Rekomenduojame vartoti 500mg, 1-3 kartus per parą.
Įdėkite vieną kaušelį
 (500mg) su pageidaujamu kiekiu vandens arba vaisių sultymis gerai išmaišykite ir suvartokite.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA Didžioji Britanija.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Myprotein Acetyl L Carnitine

Myprotein Acetyl L Carnitine

Šis produktas yra 100% Acetil L karnitinas be jokių priemaišų.

Parašyti atsiliepimą

18 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: