Peržiūrėta

  • Scitec ALC karnitinas
    Scitec ALC

    Scitec ALC - grynas 100% Acetyl-L-Karnitino produktas.

Akcijos

Scitec ALC karnitinas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,90 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,90 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Scitec ALC

Scitec ALC - grynas 100% Acetyl-L-Karnitino produktas.

Smulkiau

SCITEC NUTRITION

Nauja

2 vnt

15,00 €

Didžiausias Acetil-L-Karnitino privalumas yra tas, kad jis yra absorbuojamas į kraujotaką efektyviau nei L-Karnitinas ir daug veiksmingiau pereina per ląstelių membranas todėl veikia efektyviau. Taip pat yra reikalingas geresniai protiniai veiklai.

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis
Scitec ALC 
(60 porcijų)

Grynasis kiekis60 kapsulių

SUDEDAMOSIOS DALYS: Acetyl-L-Karnitinas, magnio stearatas, kapsulės želatina.

 Scitec acetyl l karnitino sudėtis

Rekomenduojama vartotiDvi kapsules 30 min. prieš treniruotę. Netreniruočių dienomis dvi kapsules iš ryto. Rekomenduojama nevartoti vienu metu kartu su baltyminiais produktas ar baltyminiu maistu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Scitec Nutrition 8034 Sunport Drive Suite 401, Orlando, FL 32809, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Scitec ALC

Scitec ALC

Scitec ALC - grynas 100% Acetyl-L-Karnitino produktas.

Parašyti atsiliepimą

18 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: