Peržiūrėta

  • 100% Egg kiaušinių baltymas
    ON 100% Egg

    Gold Standard 100% Egg – baltymų šaltinis, kurio vienoje porcijoje yra net 24 g kiaušinio baltymų. Puikiai tinka...

Akcijos

100% Egg kiaušinių baltymas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,82 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,82 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

ON 100% Egg

Gold Standard 100% Egg – baltymų šaltinis, kurio vienoje porcijoje yra net 24 g kiaušinio baltymų. Puikiai tinka laikantis dietos ar netoleruojant laktozės.

Smulkiau

OPTIMUM NUTRITION

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

46,98 €

Kiaušinių baltymai yra vieni populiariausių baltymų sportininkų tarpe. Jie dar kitaip yra vadinami „auksinio standarto baltymais“. Kiaušiniuose yra 8 esminės amino rūgštys bei gausus kiekis kitų žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių. Kiaušinių baltymai yra greito pasisavinimo, todėl tinka vartoti po treniruotės. Dar viena naudinga kiaušinių savybė yra tai, kad juose nėra laktozės, todėl šis baltymų šaltinis puikiai tinka žmonėms, kurie laikosi dietos arba netoleruoja laktozės. 

Kiekvioje Optimum Nutrition Gold Standard 100% Egg porcijoje esantis baltymų kiekis atitinka 7 kiaušinio baltymuose esantį baltymų kiekį. Šis maisto papildas savo sudėtyje turi ne tik baltymų, bet ir šakotosios struktūros amino rūgščių bei glutamino

Gold Standard 100% Egg:

  • 24 g kiaušinio baltymų kiekvienoje porcijoje.
  • tik 120 kalorijų vienoje porcijoje.
  • greito tirpimo mileliai.
  • nedidelis kiekis cukraus ir riebalų.

100% Egg Gold Standard sudėtis

Rekomenduojama vartoti: vartoti po 1 g kiaušinio baltymo kiekvienam kūno kilogramui (porcijoje 24 g baltymo). 

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Optimum Nutrition, Inc. 975 Meridian Lake Drive, Aurora, IL 60504

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

ON 100% Egg

ON 100% Egg

Gold Standard 100% Egg – baltymų šaltinis, kurio vienoje porcijoje yra net 24 g kiaušinio baltymų. Puikiai tinka laikantis dietos ar netoleruojant laktozės.

Parašyti atsiliepimą