Peržiūrėta

  • Biotech 100% Creatine Monohydrate
    Biotech 100% Creatine...

    BioTech Creatine Monohydrate yra 100% grynumo, nes tai parodo testas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio...

Akcijos

Biotech 100% Creatine Monohydrate Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,69 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,69 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Biotech 100% Creatine Monohydrate

BioTech Creatine Monohydrate yra 100% grynumo, nes tai parodo testas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio chromatografija), kuri testuoja kreatino grynumą.

Smulkiau

BIOTECH

Nauja

1 Vienetas

11,50 €

Biotech 100% Creatine Monohydrate Daugelis tyrimų įrodė, kad kreatinas padidina raumenų jėgą ir masę. Nuo tada kreatino monohidratas yra pats populiariausias ir efektyviausias papildas jėgos siekiantiems atletams pasaulyje. Kreatino monohidratasyra naudojamas organizmo ATF (adenozino trifosfatas) sintezėje. Kreatinas yra gyvybiškai svarbus raumenų susitraukimams. Raumenų susitraukimams reikalingas kuras, vadinamas ATF. ATF suteikia energijos paleisdamas vieną iš savo fosfatų molekulių. Tuomet jis tampa kitu junginiu, vadinamu ADF (adenozino difosfatas). Deja, raumenyse yra atkuriami tik keli ATF. Kreatinas duoda savo fosfato molekulę ADF, atkuriant ATF ir gali būti naudojamas vėl kaip kuras raumenų susitraukimams. Kuo daugiau kreatinojūs turite savo raumenyse, tuo daugiau ATF jūs galite sukurti. Tai leidžia ištreniruoti raumenis maksimaliam našumui. Jis taip pat padeda organizmo atsistatymo procese.

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliais
Biotech Creatine Monohydrate
(100 porcijų)

Grynasis kiekis: 500 g. (1 porcijoje 5 g.)

Sudedamosios dalys: Farmacinio išgryninimo 100% kreatino monohidratas.

Maistinė vertė

1 porcija (5g)

Kreatino monohidratas

5 g

Energinė vertė

0kcal

Baltymai

0g

Angliavandeniai

0g

Riebalai

0g

Rekomenduojama vartoti Vienai porcijai, sumaišykite vieną arbatinį šaukštelį (5 g) Creatine Monohydrate su 500 ml jūsų pasirinktu skysčiu. Pakrovimo fazė: per pirmą savaitę suvartokite po 4 porcijas per dieną. Dvi prieš ir dvi po treniruotės. Palaikymo fazė: po pakrovimo fazės suvartokite po 2 porcijas per dieną. Vieną prieš ir vieną po treniruotės. Atkreipkite dėmesį į tai, kad pagal BioTech atliktus tyrimus, rekomenduojama dozė gali būti didinama priklausomai nuo individualių poreikių.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
GamintojasJLM PowerLine Ltd.,  H-1033 Budapest, Huszti st 60, Vengrija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Biotech 100% Creatine Monohydrate

Biotech 100% Creatine Monohydrate

BioTech Creatine Monohydrate yra 100% grynumo, nes tai parodo testas pagal HPLC technologiją. HPLC (aukšto slėgio chromatografija), kuri testuoja kreatino grynumą.

Parašyti atsiliepimą

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: