Peržiūrėta

Akcijos

Base Tri Creatine Malate Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,02 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,02 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMax Base Tri Creatine Malate

FitMax BASE TRI CREATINE MALATE - grynas tri - kreatinas.

Smulkiau

FitMax

Nauja

2 vnt

16,99 €

FitMax® BASE TRI CREATINE MALATE milteliai – tai maisto produktas, kurio sudėtyje yra tri-kreatino malato ir vitamino B6. Produktas geriausiai tinka fiziškai aktyviems asmenims, papildyti mitybą atitinkamais komponentais.

Sudedamosios dalys: tri-kreatino malatas, piridoksino hidrochloridas (vitaminas B6).

Specialios paskirties maisto produktas sportininkams
FitMax BASE TRI CREATINE
(62 porcijos)

Maistingumo deklaracija

Pavadinimas (1 porcija 4 g.) RMV 1 porcijoje
Tri-kreatino malatas 4000 mg *
Vitaminas B6 0,3 mg 21,43 % ( RMV 1,4 mg)

RMV – referencinė maistinė vertė.
*- referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti: kaip maisto papildą vartoti 1 dozę (4 g miltelių – 1 plokščias samtelis iš pakuotės) ištirpinkite 200 ml vandens ir gerkite 1 kartą per dieną.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikyti sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: FITMAX Sp.z.o.o, ul. Okrzei 18/7, 81-245 Gdynia, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMax Base Tri Creatine Malate

FitMax Base Tri Creatine Malate

FitMax BASE TRI CREATINE MALATE - grynas tri - kreatinas.

Parašyti atsiliepimą

23 kitų prekių toje pačioje kategorijoje