Peržiūrėta

  • Creatine
    MP Creatine

    MusclePharm Creatine - tai naujas, stiprus požiuris į kreatino produktus!

Akcijos

Sumažinta kaina! Creatine Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

MP Creatine

MusclePharm Creatine - tai naujas, stiprus požiuris į kreatino produktus!

Smulkiau

MUSCLEPHARM

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

Išskirtinis Pasiūlymas!
16,00 €
20,00 €
-20%

Musclepharm’s Creatine Monohydrate padidina organizme esančio kreatino atsargas. To pasekoje, nulemiamas didesnis treniruočių efektyvumas, kadangi didesnis kreatino lygis organizme yra tiesiogiai susijęs su sprogstamosios jėgos, liesos raumeninės masės bei ištvermės padidėjimu. 

Šis Musclepharm kompanijos kreatino produktas pasižymi nepriekaištinga kokybe. Sudėtyje tik pats švariausias ir puriausias kreatino monohidratas, lengvai išmaišomas, puikiai įsisavinamas organizmo. Ištirtas ir pilnai veikmingas, praktiškai nesukeliantis skrandžio ar virškinimo problemų, kurias dažnai sukelia prastos kokybės kreatinas.

► Gali padidinti sporgstamąją jėgą ir treniruočių ištvermę
► Gali padidinti liesą raumenininę masę
► Greitai įsisavinamas organizmo
► Užkrovos fazė nereikalinga

Sudedamosios dalys/sudėtis: Kreatino matrica (kreatino monohidratas, kreatinas CreNitrate™, kreatinas Aab , Di-kreatino malatas , kreatinas MagnaPower® , Cinnulin PF®).

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
MusclePharm CREATINE
(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 300 g. (1 porcija yra 5 g.).

Maistinė vertė porcijoje (5 g.):

Kreatino monohydratas 5 g.

Rekomenduojama vartotiPo dvi porcijas per dieną (1 porcija – 1 pilnas dozatoriaus samtelis). Geriausia 1 samtelį 60 min. prieš treniruotę ir kitą samtelį po treniruotės. Netreniruočių dienomis vartokite ryte ir vakare. Geriausiam kreatino efektyvmui pasiekti rekomenduojama: visada vartoti į tuščią skrandį. Vartoti su gliukozės turinčiais gėrimais. Nemaišyti su baltyminiais kokteiliais ar gaineriais.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MP Creatine

MP Creatine

MusclePharm Creatine - tai naujas, stiprus požiuris į kreatino produktus!

Parašyti atsiliepimą

23 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: