Peržiūrėta

  • MuscleTech Creactor (203 g.)
    MuscleTech Creactor...

    Creactor ™ sparčiai stiprina jūsų raumenų ląstelių gebėjimą regeneruoti adenozino trifosfato (ATP), jos pirminį...

Akcijos

MuscleTech Creactor (203 g.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 2,38 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 2,38 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MuscleTech Creactor (203 g.)

1 Atsiliepimas(-ai)

Creactor ™ sparčiai stiprina jūsų raumenų ląstelių gebėjimą regeneruoti adenozino trifosfato (ATP), jos pirminį šaltinį, anaerobinę energiją, todėl galite greičiau atsigauti tarp serijų.

Smulkiau

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


39,70 €

Creactor ™ yra moksliškai pažangi kreatino forma, kuri pristato galingą mikro-dozę kreatino.
 
Kiekvienoje porcijoje po 750 mg 100% ultra gryno laboratoriškai patikrinto kreatino hidrochlorido (kreatino HCI). Plius 750 mg laisvosios rūgšties kreatino - gryniausia forma kreatino, be rūgščių ir druskų. Šis galingas niekada nematytas kreatino santykis, pristato patobulintą kreatiną!
 
Creactor ™ sparčiai stiprina  raumenų ląstelių gebėjimą regeneruotis adenozino trifosfato (ATP). ATP yra jūsų pagrindinis anaerobinio energijos šaltinis, todėl galite greičiau atsistatyti tarp serijų.
Kada mes turime mažą kreatino kiekį mūsų raumenyse, tai ATP gamyba baigiasi gana sparčiai  - ir rezultatas yra nuovargis ir galiausiai raumenų nepakankamumas.
 
Štai kodėl Creactor ™ ateina į žaidimą. Galingos kreatino molekulės Creactor ™ yra pakeistos į molekules, kurios vadinamos fosfokreatinu, kuris tarnauja kaip saugojimo rezervuaras regeneruoti ATP. Su aukštu ATP lygiu, jums bus suteikta galimybė treniruotis  sunkiau ir greičiau atsigauti, tai reiškia tik vieną, tai geresnį rezultatą!
 
-   Padidina raumenų apimtį ir stiprumą;
-   Skatina ATP ir energijos gamybą treniruotės metu;
-   Pagerina raumenų atsistatymą;
-   Sumažina raumenų skausmą.

Muscletech kreatinas

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliais
MuscleTech Creactor
(120 porcijų)

Grynasis kiekis: 203 g. (1 porcijoje 1,7 g.)

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kreatino hidrochloridas, laisvosios rūgšties kreatinas, natūrali kvapioji medžiaga, lipnumą reguliuojančios medžiagos (kalcio silikatas, silicio dioksidas), saldikliai (acesulfamo kalio druska, sukralozė).

Maistinė vertė:

Porcija (1,7 g.) 

% RMV

KreatinasHCl

750.00 mg

**

Laisvos-rūgšties Kreatinas

750.00 mg

**

† Referencinė maistinė vertė nenustatyta.

Rekomenduojama vartoti:  Sumaišykite 1 porciją (1 samtelis 1,7 g.) su 230 ml. vandens ir vartoti du kartus per parą. Treniruočių dienomis, vartoti iš karto po treniruotės. Neviršykite 2 porcijų per 24 valandų laikotarpį. Gerkite nuo 8 iki 10 stiklinių vandens per dieną, dėl bendros geros sveikatos palaikymo.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Gamintojas: Canadian Supplement Trademark Ltd.  81 North Service Road West, Oakville ON L6M 0H4., Kanada

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Augustinas 2017-02-03

Veikiantis

kreatinas tikrai veikiantis, bet kaina tai biški didoka. Bandysiu kažka pigesnio. Jei negaila pinigu tai tikrai vertas.

Parašykite atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

MuscleTech Creactor (203 g.)

MuscleTech Creactor (203 g.)

Creactor ™ sparčiai stiprina jūsų raumenų ląstelių gebėjimą regeneruoti adenozino trifosfato (ATP), jos pirminį šaltinį, anaerobinę energiją, todėl galite greičiau atsigauti tarp serijų.

Parašyti atsiliepimą

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: