Peržiūrėta

  • Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps (120 kaps.)
    Olimp Kre-Alkalyn 2500...

    Olimp Kre-Alkalyn 2500 - kreatinas su šarmine apsauga maksimaliam rezultatui. Puikiai tinka jėgos, jėgos ištvermės...

Akcijos

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps (120 kaps.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,62 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,62 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps (120 kaps.)

1 Atsiliepimas(-ai)

Olimp Kre-Alkalyn 2500 - kreatinas su šarmine apsauga maksimaliam rezultatui. Puikiai tinka jėgos, jėgos ištvermės sporto šakų atstovams!

Smulkiau

Olimp

Nauja

1 Vienetas

27,00 €

Kreatinas gaminamas mūsų organizme, pasigamina iš įvairių amino rūgščių mūsų kepenyse, kasoje bei inkstuose ir per kraują transportuojamas į mūsų raumenis. Kreatino kiekis Jūsų raumenyse akyvaizdžiai įtakoja raumenų darbą.  ATP (energija) greitai suteikia energiją ir yra visų raumenų judesių energijos šaltinis. Kuo intensyviau raumenys juda, tuo daugiau sunaudojama ATP. Raumenų ląstelės turi ribotą ATP atsargų kiekį, kuris yra išnaudojamas per keletą intensyvios treniruotės sekundžių. Jeigu Jūs vartojate kreatino papildus, jo kiekis raumenyse sparčiai padidėja, ir todėl gali būti sukuriama daugiau ATP. Tai reiškia, kad Jūs galėsite stipriau treniruotis ilgesnį laiką. Kreatino papildų vartojimas taip pat padės Jums daug greičiau atsistatyti po treniruotės. Kreatinas yra visiškai saugus ir nėra įtrauktas į dopingo sąrašą!

Kre-Alkalinas - tai moderni kreatino forma, kuri pasižymi stabilumu virškinimo trakte ir geresniu įsisavinimu organizme.

Kre-Alkalinas yra su didesniu nei 12 pH, kuris gaunamas naudojant visame pasaulyje patentuota kreatino gamybos procesą. Rezultate gaunama žymiai stabilesnė kreatino forma, kurią vartojant nepastebima šalutinių poveikių (traukuliai, ligos, didesnė inkstų padermė), tai reiškia jog Kre-Alkalinas nevirsta į žalingajį kreatininą.

Olimp Kre-Alkalyn 2500 - Itin stipri koncentracija už nedidelę kainą!

Specialios paskirties maisto produktas sportininkams
Olimp Kre-Alkalyn 2500
(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 kaps. (1 porcijoje 2 kaps.)

Maistinė vertė (2 kaps):
Buferinis kreatinas "Kre-alkalyne" - 2500 mg

Rekomenduojama vartoti: Treniruočių dienomis - 1-2 kapsules ryte ir 1-2 kapsules prieš treniruotę, ne treniruočių dienomis - 1-2 kapsules prieš pusryčius.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikyti sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Povilas 2017-06-19

Super kreatinas!

pats geriausias kre alkalinas koki tik esu gėręs kol kas. Rekomenduoju!

Parašykite atsiliepimą !

Parašyti atsiliepimą

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps (120 kaps.)

Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps (120 kaps.)

Olimp Kre-Alkalyn 2500 - kreatinas su šarmine apsauga maksimaliam rezultatui. Puikiai tinka jėgos, jėgos ištvermės sporto šakų atstovams!

Parašyti atsiliepimą

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: