Peržiūrėta

  • Scitec kreatino monohidratas
    Scitec Creatine...

    Scitec Creatine - 100% grynas kreatino monohidratas raumenų masei ir jėgai didinti.

Akcijos

Scitec kreatino monohidratas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,83 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,83 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Scitec Creatine Monohydrate 100%

Scitec Creatine - 100% grynas kreatino monohidratas raumenų masei ir jėgai didinti.

Smulkiau

SCITEC NUTRITION

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


13,90 €

Scitec Creatine - produktas savo sudėtyje turintis 100% grynumo kreatino monohidrato. Kreatinas yra vienas populiariausių produktų visame pasaulyje,  dalyvaujantis reakcijoje su kitu organiniu ląstelių junginiu – fosfatu, sudarančiu galingą energetinį fosfatinį junginį ATF (adenozitrifosfatas).  Tai pagrindinė priežastis to, dėl ko galima kelti didesnius svorius, padidėjus raumenų sprogstamajai jėgai. 
Scitec Creatine didna raumenų ląstelių tūrį*, tuo paskatindamas proteino sintezę. Ląstelių didėjimas skatina vidinę ląstelių hidraciją. Kai treniruočių metu raumenys prisisotina kreatino ir vandens, galima išvystyti didesnę raumeninę jėgą  Kreatino vartojimas ir jo suteikiama energija padės jums treniruotis intensyviau bei didesne jėga.

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliais

Scitec Creatine
(100 porcijų)

Grynasis kiekis500 g. (100 porcijų).

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kreatino monohidratas.

 Scitec kreatino monohidratas

Rekomenduojama vartotiRekomenduojama vartoti 2 porcijas per dieną su 200 ml vandens (1 porcija 1 kaušelis). 1 porciją 1-2 h prieš treniruotę ir kitą po treniruotės. Vartoti 21 dieną, po to 7 dienas padaryti pertrauką.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Scitec Nutrition 8034 Sunport Drive Suite 401, Orlando, FL 32809, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Scitec Creatine Monohydrate 100%

Scitec Creatine Monohydrate 100%

Scitec Creatine - 100% grynas kreatino monohidratas raumenų masei ir jėgai didinti.

Parašyti atsiliepimą

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: