Peržiūrėta

  • Scitec Mega Krealkalinas
    Scitec Mega Kre-Alkalyn

    Scitec Kre-Alkalyn® yra patentuota kreatino monohidrato formulė, kuri šiai dienai yra viena pažangiausių visame...

Akcijos

Scitec Mega Krealkalinas Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,55 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,55 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Scitec Mega Kre-Alkalyn

Scitec Kre-Alkalyn® yra patentuota kreatino monohidrato formulė, kuri šiai dienai yra viena pažangiausių visame pasaulyje.

Smulkiau

SCITEC NUTRITION

Nauja

2 vnt

25,80 €

Kre-Alkalyn® pliusas tame, kad dėka pH CorrectTM technologijos yra stabilus skrandžio rūgštyse, todėl yra 99% pasisavinamas organizmo. Kitas šios technologijos pliusas - patekęs į organizmą, kreatinas nevirsta į žalingąjį kreatininą, ko pasekoje dingsta ir vandens kaupimąsis, todėl produktas idealus siekiantiems itin liesos raumenų masės, jėgos bei ištvermės padidėjimo per trumpą laiką. Žiūrėdami į sudėti neapsigaukite, toks mažas kreatino kiekis 

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis

Scitec Kre-Alkalyn® 
(120 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 kapsulių

SUDEDAMOSIOS DALYS: Kre-Alkalyn® (buferinis kreatino monohidratas), magnio stearatas, kapsulės apvalkalas želatina.

 Scitec krealkalyno sudėtis

Rekomenduojama vartotiGeriausiems rezultatams pasiekti, vartokite po 3 kapsules per dieną. 1 kapsulę ryte tik prabudus, kitą 30-60 min. prieš treniruotę ir likusią kapsulę iškarto po treniruotės.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Scitec Nutrition 8034 Sunport Drive Suite 401, Orlando, FL 32809, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Scitec Mega Kre-Alkalyn

Scitec Mega Kre-Alkalyn

Scitec Kre-Alkalyn® yra patentuota kreatino monohidrato formulė, kuri šiai dienai yra viena pažangiausių visame pasaulyje.

Parašyti atsiliepimą

8 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: