Peržiūrėta

  • Olimp AAKG 1250 Extreme (120 kaps.)
    Olimp AAKG 1250...

    AAKG 1250 Extreme Mega Caps sudėtyje yra aukščiausios kokybės arginino alfa-ketoglutaratas (net 1250 mg vienoje...

Akcijos

Sumažinta kaina! Olimp AAKG 1250 Extreme (120 kaps.) Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Olimp AAKG 1250 Extreme (120 kaps.)

AAKG 1250 Extreme Mega Caps sudėtyje yra aukščiausios kokybės arginino alfa-ketoglutaratas (net 1250 mg vienoje kapsulėje) – idealus papaildas koncentracijos stimuliacijai, masės auginimui ir raumenų tvirtumui. Kaip seksualinio efektyvumo pagalba prieš lytinius santykius.

Smulkiau

Olimp

Nauja

1 Vienetas

Išskirtinis Pasiūlymas!
16,20 €
18,00 €
-10%

Pristatome Jums išskirtinės kokybės produktą AAKG pagrindu bei turintį didžiausią dozę vienoje kapsulėje (net 1250 mg) - tai Olimp AAKG 1250 Extreme!
 
AAKG yra daug lengviau absorbuojama organizmo forma už įprastą L-Arginino formą. AAKG idealiai tinka aerobinės bei anaerobinės ištvermės didinimui, koncentracijai, liesos raumeninės masės auginimui, bei jų tvirtumui. Poveikis ypač sustiprėja vartojant kartu su kreatinu.
 
Iš arginino, natūraliai mūsų organizme formuojasi aktyvusis junginys azoto oksidas (NO), kuris yra begalo svarbus formuojant kūno linijas, svarbus gerai seksualinei funkcijai, pajėgumui, erekcijai. Arginino dėka suaktyvėsusi azoto gamyba, priverčia sparčiau bei didesnį kiekį deguonies, o kartu ir pritekėti kraujo į raumeninius audinius, ko pasekoje kartu daugiau atnešama ir įvairių maistinių medžiagų, reikalingų raumenų augimui bei atsistatymui.
 
Moksliškai buvo įrodyta, jog tie sportininkai, kurie 5 savaites per dieną suvartodavo bent po 2 gr. arginino, pasiekė daug didesnių sporto rezultatų, palyginus su kontroline grupe.  Padidėjo tiriamųjų liesa raumenų masė, sumažėjo riebalinės masės procentas, taipogi tiriamieji sakėsi, jog pagerėjo koncentracija.

Olimp AAKG argininas

Specialiosios paskirties maisto papildas kapsulėmis
Olimp AAKG 1250 Extreme
(120 porcijų)

Grynasis kiekis: 120 kaps. (1 porcijoje 1 kaps.).

SUDEDAMOSIOS DALYS: 88% arginino alfa-ketoglutaratas (AAKG), nuo sukibimo apsauganti medžiaga mikrokristalizuota celiuliozė, lipnumą reguliuojanti medžiaga magnio druskos; kapsulė (želatina, dažiklis E171)

Maistinė vertė

1 kapsulė

3 kapsulės

Arginino alfa-ketoglutarato (AAKG)

1250 mg

3750 mg

Rekomenduojama vartoti: 1 kapsulė prieš ir po treniruotės ir / arba prieš miegą. Kaip seksualinio efektyvumo pagalba - 1-2 kapsules prieš lytinius santykius.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Gamintojas: OLIMP LABORATORIES Sp. z o.o. Nagawczyna 109 c, 39-200 Dębica, Lenkija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Olimp AAKG 1250 Extreme (120 kaps.)

Olimp AAKG 1250 Extreme (120 kaps.)

AAKG 1250 Extreme Mega Caps sudėtyje yra aukščiausios kokybės arginino alfa-ketoglutaratas (net 1250 mg vienoje kapsulėje) – idealus papaildas koncentracijos stimuliacijai, masės auginimui ir raumenų tvirtumui. Kaip seksualinio efektyvumo pagalba prieš lytinius santykius.

Parašyti atsiliepimą

2 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: