Peržiūrėta

  • Biotech 100% L-Glutamine (500 g.)
    Biotech 100%...

    Biotech 100% L-Glutamine yra l-glutamino pripildytas maisto papildas. L-glutaminas yra sočiausia laisvos formos...

Akcijos

Biotech 100% L-Glutamine (500 g.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,56 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,56 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Biotech 100% L-Glutamine (500 g.)

Biotech 100% L-Glutamine yra l-glutamino pripildytas maisto papildas. L-glutaminas yra sočiausia laisvos formos aminorūgštis, randama raumeniniuose audiniuose.

Smulkiau

BIOTECH

Nauja

1 Vienetas

26,00 €

Kaip ir kitos aminorūgštys, L-glutaminas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį baltymų metabolizme ir stiprina raumenis. L-glutaminas yra naudojamas ne tik raumeninių audinių veiklai, bet ir imuninės, ir virškinimo sistemų veiklai. Intensyvių treniruočių metu gali sumažėti aminorūgščių kiekis, todėl jų gali nepakakti mūsų organizmui. Kuomet trūksta L-glutamino gali prasidėti raumeninių audinių irimas. L-glutaminas yra naudojamas, norint padidinti jėgą, padidinti raumenis ir sustabdyti raumeninių audinių irimą intensyvių treniruočių metu. Papildydami dietą L-glutaminu, svorius kilnojantys atletai gali sustabdyti raumeninių audinių irimą ir padidinti ląstelių talpą. 

Speciliosios paskirties maisto papildas milteliais
Biotech 100% L-Glutamine
(100 porcijų)

Grynasis kiekis: 500 g. (1 porcijoje 5 g.)

Sudedamosios dalys: 100% L-glutaminas.

Maistinė ir energinė vertė:

Neutralaus skonio

100 g produkto

Energinė vertė

1683 kJ / 400,7 Kcal

Baltymai

100 g

Angliavandeniai

0 g

Riebalai

0 g

Rekomenduojama vartoti:  Išgerkite vieną porciją (5 g 100% L-Glutamine) prieš ir vieną porciją (5 g 100% L-Glutamine) po treniruotės. 

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Gamintojas: JLM PowerLine Ltd.,  H-1033 Budapest, Huszti st 60, Vengrija

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Biotech 100% L-Glutamine (500 g.)

Biotech 100% L-Glutamine (500 g.)

Biotech 100% L-Glutamine yra l-glutamino pripildytas maisto papildas. L-glutaminas yra sočiausia laisvos formos aminorūgštis, randama raumeniniuose audiniuose.

Parašyti atsiliepimą

4 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: