Peržiūrėta

  • Myprotein Caffeine Pro
    Myprotein Caffeine Pro

    Kofeinas randamas skirtingais kiekiais pupelėse, lapuose ir vaisiuose, daugiau nei 60-šimtyje skirtingų augalų, o...

Akcijos

Sumažinta kaina! Myprotein Caffeine Pro Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Myprotein Caffeine Pro

Kofeinas randamas skirtingais kiekiais pupelėse, lapuose ir vaisiuose, daugiau nei 60-šimtyje skirtingų augalų, o plačiausiai naudojamas šaltinis yra žinoma kavos pupelės bei arbatmedžia

Smulkiau

MyProtein

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

Išskirtinis Pasiūlymas!
9,50 €
10,00 €
-5%

Kofeinas yra plačiai pripažinta ir itin populiari veiklioji medžiaga, alkaloidas kuris stimuliuoja Centrinę Nervų Sidtemą (CNS).

Kofeinas yra idealus visiems, kurie nori padidinti jo koncentraciją kraujyje prieš treniruotę. Mes rekomenduojame 200mg (1 Tabletę) 45 – 1 valandą prieš treniruotę. Kofeinas yra stimuliantas, dėlto norint išvengti miego sutrikimų, jo nereikėtų vartoti vakare.

Perspėjimas: Būkite labai atsargūs dozuojant kofeiną, kofeinas yra itin stiprus stimuliantas, kuris gali sukelti stiprių šalutinį poveikį, perdozavus.

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
Myprotein Caffeine Pro" 
(100 porcijų)

Grynasis kiekis:20 g. (1 porcijoje 200mg.)

 Sudedamosios dalys: Užpildančioji Medžiaga (Kalcio Karbonatas, Mikrokristalinė Celiuliozė), Bevandenis Kofeinas, Birumą Palaikanti Medžiaga (Magnio Steralatas, Silikono Dioksidas), Glazūra (Hidroksi Propil Metil Celiuliozė, Glicerinas, Vaškas, Dažiklis (Titano Dioksidas).

Maistinė vertė:

Porcijoje (1 kaps.)

Bevandenis Kofeinas

200 mg

Rekomenduojama vartoti:

vartoti 1 tabletę, 1-2 kartus per dieną. Neviršyti daugiau nei 1 tabletės vienos valandos bėgyje, arba 2 tablečių per 24 valandas.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: The Hut.com Ltd t/a  MYPROTEIN, Meridian House, Gadbrook Park, Gadbrook Way, Northwich, CW9 7RA Didžioji Britanija.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Myprotein Caffeine Pro

Myprotein Caffeine Pro

Kofeinas randamas skirtingais kiekiais pupelėse, lapuose ir vaisiuose, daugiau nei 60-šimtyje skirtingų augalų, o plačiausiai naudojamas šaltinis yra žinoma kavos pupelės bei arbatmedžia

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: