Peržiūrėta

  • Rinkinys lieknėjimui vyrams
    Rinkinys lieknėjimui...

    Puikios kokybės papildų rinkinys vyrams, siekiantiems numesti nereikalingo svorio. Rinkinys susideda iš stipraus...

Akcijos

Sumažinta kaina! Rinkinys lieknėjimui vyrams Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Rinkinys lieknėjimui vyrams

Puikios kokybės papildų rinkinys vyrams, siekiantiems numesti nereikalingo svorio. Rinkinys susideda iš stipraus riebalų degintojo, baltymų ir vitaminų.

Smulkiau

Nauja

1 Vienetas

Išskirtinis Pasiūlymas!
99,45 €
117,00 €
-15%

PEAK INTERNATIONAL HELLBURNER BLACK EDITION (30 porcijų) - o gero tokio stiprumo reibalų degintojo dar neturėjote, tad prieš pirkadami gerai pagalvokite ar nebus baisu patekti į pragarą!!! Vartoti teisingai ir išmintingaiHELLBURNER Black gali būti vertinamas kaip sėkmingas, neįtikėtinai veiksmingas ir padedantis atsikratyti kūno riebalų tiesioginiu būdu. 

Vartojimas: vartoti 4 kapsules per dieną, pageidautina ryte su dideliu kiekiu vandens. Jei dozė yra per didelė, dozė galima padalinti. Atsižvelgiant vartoti 2 kapsules ryte ir 2 kapsules po pietų su pakankamu kiekiu skysčio.

SUPERIOR 14 ISO-PRO ZERO 2,2 kg. (36-73 porcijos) - Jis gryniausias ir labiausiai biologiška išrūgų baltymų forma turintis baltymų papildasŠio baltymų mišinio sudėtyje yra amino rūgščių, greitai virškinamas baltymų išrūgų izoliatas ir koncentrataspo sunkios ir varginančios treniruotės. Deginang riebalus, baltymai apsaugo raumenis nuo įrimo. Vietoj to energijai naudojami riebalai.

Vartojimas: Kaip maisto papildą, vartoti 1 porciją (30 g.) per dienąTreniruočių dienomis vartoti iš karto po treniruotės. Ne treniruočių dienomis vartoti vieną porciją atsibudusDėl maksimalių rezultatų vartoti 2 porcijas per dieną, vieną valandą ar dviprieš treniruotę ir vieną iš karto po treniruotės

OLIMP VITA-MIN MULTIPLE SPORTS (30 porcijų) - vitaminų Chela-Min Sport® formulės sudėtyje mineralai yra amino rūgščių chelatų formos. Ši technologija sukurta lyderiaujančioje farmacijos žaliavų gamybos rinkoje amerikiečių kompanijoje Albion®. Chelatinių mineralų pasisavinimas organizme yra net iki 300% geresnis nei daugumoje panašių produktų esančių citartinių bei gliukonatinių mineralų formų.

Vartojimas: išgerkite porciją (2 Multi-Vitamin Sport kapsulės - 1 mėlyną (mineralai) ir 1 baltą (vitaminai)) su pusryčiais. Užsigerkite 200 – 300 ml vandens.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Parašyti atsiliepimą

Rinkinys lieknėjimui vyrams

Rinkinys lieknėjimui vyrams

Puikios kokybės papildų rinkinys vyrams, siekiantiems numesti nereikalingo svorio. Rinkinys susideda iš stipraus riebalų degintojo, baltymų ir vitaminų.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje