Peržiūrėta

Akcijos

Creatine Decanate  kreatinas jėgai Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,13 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,13 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

MuscleMeds Creatine Decanate

MuscleMeds Creatine Decanate - stiprus mikronizuotas kreatinas.

Smulkiau

MUSCLE MEDS

Nauja

1 Vienetas

18,79 €

Įrodyta, kad Kreatinas yra  vienas  iš geriausių kultūrizmo sporto papildų. MuscleMeds naujas kreatino Decanatas suteikia galingą dozę  gryniausio ir kokybiško  kreatino monohidrato.

DecaDrive technologija leidžia išgauti maksimalų anabolinį raumenų padidėjimą ir raumenų jėgą, sumažinantį raumenų  skausmą.

Produkto ypatybės:

  • Padidina raumenų masę ir jėgą
  • Skatina ATP ir energijos gamybą pratybų metu
  • Greitesnis raumenų jėgos atsistatymas
  • Gali padėti mažinti raumenų skausmą
  • DecaDrive technologijos greitas pasisavinimas

Sudedamosios dalys/sudėtis: Creatine Decanate™ matrica (kreatino monohidratas, dekano rūgštis, polietilenglikolis 8000, polietilenglikolis 3350).

Specialios mitybinės paskirties maisto papildas sportininkams
“MuscleMed CREATINE DECANATE”
(60 porcijų)

Grynasis kiekis: 300 g. (1 porcija yra 5 g.).

Muscle meds kreatinas jėgai

Rekomenduojama vartoti: kaip specialios paskirties maisto papildą sportininkams skirtą raumenų masei didinti vartoti 1 porciją (1 dozatoriaus kaušelis – 5 g) su 200-250 ml vandens, sulčių ar kito mėgstamo gėrimo ir vartokite 1 -2 porcijas per dieną.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MuscleMeds Performance Technologies, 163 E. Main street, Suite #324, Little Falls, NJ 07424, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

MuscleMeds Creatine Decanate

MuscleMeds Creatine Decanate

MuscleMeds Creatine Decanate - stiprus mikronizuotas kreatinas.

Parašyti atsiliepimą

13 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: