Peržiūrėta

 • Balance
  FitMiss Balance

  FIT MISS BALANCE – maisto papildas skirtas aktyvioms moterims. Sudėtyje esantis vitaminų, mineralų ir antioksidantų...

Akcijos

Balance Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,63 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,63 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

FitMiss Balance

FIT MISS BALANCE – maisto papildas skirtas aktyvioms moterims. Sudėtyje esantis vitaminų, mineralų ir antioksidantų kompleksas padės sustiprinti imunitetą ir atlaikyti didelius dienos krūvius.

Smulkiau

FIT MISS

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

27,19 €

Puoselėjantis, gaivinantis ir atstatantis – FIT MISS BALANCE

Gyvenimas gali būti sudėtingas, ypač aktyvioms moterims. Kad atlaikyti tokį tempą kiekvienai moteriai būtina vartoti reikiamą kiekį vitaminų, mineralų ir probiotikų tam, kad aprūpintumėt jūsų kūno raumenis, kaulus ir odą reikiamomis medžiagomis. Štai kodėl ir yra sukurtas FitMISS Balance maisto papildas. Praturtintas įvairiais antioksidantais gaunamais iš vaisių ir daržovių FitMiss Balance savo sudėtyje turi, galima sakyti, visko ko reikia kiekvienai moteriai norint palaikyti organizmo balansą.

 • 24 rūšių vitaminai ir svarbiausi mineralai.*
 • 100 proc. geležies ir kitų mineralų dienos norma.*
 • Mažesnės, lengviau praryjamos kapsulės.*
 • Praturtintas B grupės vitaminais skirtais energijos gamybai ir metabolizmui pagerinti.*
 • Pilnas vitaminų kompleksas skirtas stiprinti imuninę sistemą.*
 • Augalinės medžiagos ir probiotikai stiprina imuninę sistemą, padeda virškinimui ir geresniam maisto medžiagų įsisavinimui.*
 • Vitaminų kompleksas suderintas būtent moterims, kuriame yra daugiau vitamino D ir kalcio tam, kad sustiprinti kūno išorę ir vidų.*

*Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

FitMiss Balance Supplement Facts

Rekomenduojama vartoti: išgerkite 1 porciją (3 kapsules) kasdien. Siekiant geriausių rezultatų patartina gerti kartu su pusryčiais. Vartojant papildą, kasdien rekomenduojama išgerti vandens dienos normą.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMiss Balance

FitMiss Balance

FIT MISS BALANCE – maisto papildas skirtas aktyvioms moterims. Sudėtyje esantis vitaminų, mineralų ir antioksidantų kompleksas padės sustiprinti imunitetą ir atlaikyti didelius dienos krūvius.

Parašyti atsiliepimą

15 kitų prekių toje pačioje kategorijoje