Peržiūrėta

  • Haya Labs Sports Beta-Alanine (200 g.)
    Haya Labs Sports...

    Haya Labs Sports Beta-Alanine - tai neesminė amino rūgštis, kuri yra gana sunkiai gaunama vartojant mažai kaloringą...

Akcijos

Haya Labs Sports Beta-Alanine (200 g.) Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 1,02 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 1,02 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Haya Labs Sports Beta-Alanine (200 g.)

Haya Labs Sports Beta-Alanine - tai neesminė amino rūgštis, kuri yra gana sunkiai gaunama vartojant mažai kaloringą maistą (pvz., vištieną, jautieną, žuvį, išrūgas).

Smulkiau

Nauja

4 vnt

17,00 €

Beta alanino vartojimas yra reikšmingas tuo, jog vos tik jį išgėrus, jis yra organizme paverčiamas į karnoziną, kuris dalyvauja stiprinant raumenis, didinant jėgą bei ištvermę. Karnozinas gali būti aptinkamas abiejose dviejų skirtingų raumenų tipuose, tačiau didesnė jo koncentracija yra antrojo tipo skaidulose, kurios gauna pagrindinį krūvį atliekant pratimus. Atliekant intensyvius pratimus, mūsų organizme pradeda kauptis dideli kiekiai vandenilio jonų, o tai sąlygoja terpės parūgštėjimą. Toks jonų kaupimasis taip pat skatina pieno rūšties gamybą, kuomet treniruotės metu jaučiamas nuovargis. Kuo didesni karnozino kiekiai yra Jūsų organizme, tuo mažesnė tikimybė, kad kentėsite nuo padidėjusio pieno rūgšties kiekio. Gryno karnozino vartoti negalima, todėl puikiausias būdas išvengti nemalonaus raumenų skausmo – rinktis beta-alanino papildus.

Specialiosios paskirties maisto papildas milteliais
Haya Labs Sports Beta-Alanine
(100 porcijų)

Grynasis kiekis: 200 g. (1 porcijoje 2 g.)

Sudedamosios dalys: arginino alfa-ketoglutaratas (AAKG), tirštiklis - mikrokristalinė celiuliozė, magnio stearatas.

Maistinė vertė:

Porcija (2 g.)

Beta Alaninas

2 g

Rekomenduojama vartoti: vartoti 3-4 porcijas per dieną, ištirpinti vandenyje. Porcijos dydis 2 g (1 samtelis / kavos šaukštelis)

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Haya Labs Management Team, JAV

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Haya Labs Sports Beta-Alanine (200 g.)

Haya Labs Sports Beta-Alanine (200 g.)

Haya Labs Sports Beta-Alanine - tai neesminė amino rūgštis, kuri yra gana sunkiai gaunama vartojant mažai kaloringą maistą (pvz., vištieną, jautieną, žuvį, išrūgas).

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje