Akcijos

Baltymai Rastos 10 prekės(-ių).

Biotech baltymai

Baltymai (proteinas) sportininkui - tai svarbiausia maistinė medžiaga, kuri padės užauginti raumenis, jaustis tvirtesniais. Baltymai (proteinas) taip pat labai naudingi atletams, kurie siekia sumažinti kūno svorį išryškinant raumenis. Suvartoti reikiamą kiekį baltymų kartu su maistu gali būti sudėtinga, todėl verta rinktis greitesnį ir efektyvesnį baltymų šaltinį. Baltyminiai papildai - puikus būdas kiekvieną dieną padidinti suvartojamų baltymų kiekį. Baltymų vartojimas svarbus ne tik vyrams, bet ir moterims.

 • Išrugų baltymai

  Išrūgų baltymai yra priskiriami prie greito pasisavinimo baltymų. Tokie baltymais ypač tinka vartoti po treniruotės, tam kad būtų užtikrintas kuo efektyvesnis raumenų atsistatymas arba tik atsikėlus ryte siekiant pamaitinti organizmą baltymais, kad būtų pristabdyti kataboliniai procesai.

 • Izoliatai

  Izoliatai dažniausiai yra gaminami iš išrūgų baltymų. Izoliatas – grynesnis, švaresnis ir lengviau pasisavinamas baltymų šaltinis. Dažniausiai tokio tipo baltyminiuose produktuose būna iki 95% ir daugiau gryno baltymo! Sudėtyje taip pat būna mažas riebalų ir angliavandenių kiekis, todėl idealiai tinka laikantis mitybos dietos.

 • Kazeinas

  Kazeinas – lėtai organizme pasisavinamas baltymas, kurio tikslas yra apsaugti ir teikti raumenims baltymus ilgą laiko tarpą. Šios rūšies baltymai geriausiai tinka prieš einant miegoti, kuomet organizmą reikia aprūpinti kokybiškais baltymais ilgą laiko tarpą.

 • Hidrolizatai

  Hidrolizatai – baltymai, kurie yra pačio greičiausio pasisavinimo organizme. Šio tipo maisto produktuose yra mažiau alergenų, todėl tinka žmonėms, kurie dažnai būna alergiški tam tikroms medžiagoms (žiūrėti sudėtyje). Be viso to, naudojant hidrolizatą galima tikėtis didžiausios liesos raumens masės prieaugio, kas padės suformuoti ryškius ir tonizuotus raumenis.

 • Baltymų mišiniai

  Baltymų mišiniai – baltyminių maisto papildų grupė, kurios sudėtyje yra kelios rūšys aukščiausios kokybės baltymų. Ne paslaptis, kad skirtingų rūšių baltymai pasižymi skirtigomis savybėmis. Tam, kad organizmas pasisavintų kuo daugiau jam reikalingų maistinių medžiagų būtina vartoti kuo įvairesnius baltymų šaltinius. Tik taip jūsų organizmas bus aprūpintas pilnu kompleksu amino rūgščių ir kitų, organizmui būtinų, maistinių medžiagų kiekiu.

 • Jautienos baltymai

  Jautienos baltymai yra aukštos biologinės vertės, gyvūlinės kilmės, baltymų šaltinis. Puikiai tinkantis žmonėms, kurie netoleruoja laktozės. Puikiai tinka varoti bet kokiu paros metu tiek anksti ryte, tiek vėlai vakare.

 • Kiaušinių baltymai

  Kiaušinių baltymai - aukštos biologinės vertės ir vidutinės pasisavinimo trukmės baltymų šaltinis. Optimalus variantas balansą mėgstantiems žmonėms, kurie neieško jokių kraštutinumų ar spec. paskirties baltyminių produktų.

 • Sojų baltymai

  Augalinės kilmės baltymai, kuriuose yra mažiau riebalų ir cholesterolio. Puikiai tinka vegetarams, kurie negali vartoti gyvūlinės kilmės baltymų.

Rodomos 1 - 10 iš 10 prekės

Perkamiausios

Biotech Liquid L-Carnitine + Chrome karnitinas
Biotech Liquid L-Carnitine + Chrome

Biotech L-carnitine + Chrome – stiprios koncentacijos, itin efektyvi...

11,70 €
Biotech Super Fat Burner (120 tab.)
Biotech Super Fat Burner (120 tab.)

Biotech Super Fat Burner - atsikratykite nereikalingų kilogramų. Šis...

12,83 €
Scitec Multi PRO vitaminai sportui
Scitec Multi PRO

Scitec Nutrition Multi PRO - tai aukšto lygio multivitaminai ir...

18,50 €
Universal Nutrition ANIMAL FLEX (44 pak.)
Universal Nutrition ANIMAL FLEX (44 pak.)

ANIMAL FLEX - tai stipriausia ir veiksmingiausia sudėtis. Ne veltui šis...

32,00 €
Biotech Tribulus Maximus
Biotech Tribulus Maximus

Biotech Tribulus Maximus – visiškai legalus stipriu anaboliniu poveikiu...

14,45 €
Biotech Ultra Loss Shake papildas moterims
Biotech Ultra Loss Shake

Biotech Ultra Loss Shake - tai dietinis produktas su baltymais,...

16,40 €
Whey Gold baltymai
ON 100% Whey Gold Standard

Optimum Nutrition Whey Gold Standard – išrūgų baltymų izoliatas...

55,71 €
Lipo-6 Black riebalų degintojas
Nutrex Lipo-6 Black

LIPO -6 Black – galinga riebalų deginimo formulė. Tai populiarus riebalų...

32,30 €