Akcijos

Kreatinas Rastos 24 prekės(-ių).

Geriausias kreatinas muscletech

Kreatinas - vienas geriausių ir populiariausių maisto papildų sportininkams. Tai maisto papildas, kuris reikalingas kiekvienam sportininkui, nes tai antras energijos šaltinis po ATP. Kreatino vartojimas yra reikalingas norintiems užauginti masyvius bei stiprius raumenis. Šis papildas labai populiarus tarp jėgos sportininkų, kurie siekia užaugin...

Geriausias kreatinas muscletech

Kreatinas - vienas geriausių ir populiariausių maisto papildų sportininkams. Tai maisto papildas, kuris reikalingas kiekvienam sportininkui, nes tai antras energijos šaltinis po ATP. Kreatino vartojimas yra reikalingas norintiems užauginti masyvius bei stiprius raumenis. Šis papildas labai populiarus tarp jėgos sportininkų, kurie siekia užauginti kuo didesnę jėgą. 

Kreatino kaip maisto papildo yra sintetinės formos. Kreatino papildai pagaminti laboratorijose yra išsintetinami nenaudojant gyvulinės kilmės mėsos. Šitaip pagamintas kreatinas taip pat puikiai veikia. Tačiau reikia atkreipti dėmesį, koks tai kreatinas. Pačios aukščiausios kokybės kreatinas yra pagamintas po prekės ženklu "Creapure". Šio prekės ženklo papildų galite rasti ir mūsų elektroninėje parduotuvėje. 

Kreatinas yra saugus maisto papildas, todėl perdozavus nieko nenutiks. Tačiau kreatiną reikėtų normuoti kaip ir kiekvieną maisto papildą. Kreatino norma turėtų būti 15-20 g. per dieną, visą kiekį paskirstant porcijomis. Galima gerti 3-4 kartus per dieną po 5 gramus. Efektyvu papildą vartoti prieš ir iškarto po treniruotės. Kreatino vartojimas prieš treniruotę, suteiks daugiau energijos ir ištvermės fizinio krūvio metu.

Daugiau
 • Kre-alkalinas

  Kre-alkalinas, tai yra kreatino produktas, kuriame yra subalsuotas pH lygis. Ši kreatino rūšis yra geriau įsisavinama organizme ir ją naudojant nereikia jokių užkrovimo fazių.

 • Monohidratas

  Monohidratas – ko gero, populiariausia kreatino rūšis visame pasaulyje. Tai yra kreatinas, kuris naudojamas maksimaliam energijos kiekiui raumenyse sukaupti, ko pasekmė – raumenų masės prieaugis ir jėgos padidėjimas.

 • Kreatino HCL

  Kreatino hidrochloridas – mikronizuotas kreatinas, kuris yra žymiai švaresnis už paprastą kreatino monohidratą. Ko gero, pati svarbiausia šio kreatino funkcija be visų kitų kreatino teikiamų pliusų yra ta, kad šis kreatino produktas nekaupia vandens, todėl kūnas išlaikys lieknus, tačiau tvirtus raumenis.

 • Kreatino mišiniai

  Subalansuoti kreatino produktai, kurie savo sudėtyse turi skirtingų kreatino rūšių, todėl puikiai tinka atletams mėgstantiems subalansuotus maisto papildus.

puslapyje
Rodomos 1 - 20 iš 24 prekės

Perkamiausios

Biotech Liquid L-Carnitine + Chrome karnitinas
Biotech Liquid L-Carnitine + Chrome

Biotech L-carnitine + Chrome – stiprios koncentacijos, itin efektyvi...

11,70 €
Biotech Super Fat Burner (120 tab.)
Biotech Super Fat Burner (120 tab.)

Biotech Super Fat Burner - atsikratykite nereikalingų kilogramų. Šis...

12,83 €
Biotech Tribulus Maximus
Biotech Tribulus Maximus

Biotech Tribulus Maximus – visiškai legalus stipriu anaboliniu poveikiu...

14,45 €
Universal Nutrition ANIMAL FLEX (44 pak.)
Universal Nutrition ANIMAL FLEX (44 pak.)

ANIMAL FLEX - tai stipriausia ir veiksmingiausia sudėtis. Ne veltui šis...

32,00 €
Olimp Vita-min Multiple Sports (60 kaps.)
Olimp Vita-min Multiple Sports (60 kaps.)

OLIMP Vita-Min Multiple Sport™ vitaminų ir natūralių augalinių ekstraktų...

9,75 €
Scitec Multi PRO vitaminai sportui
Scitec Multi PRO

Scitec Nutrition Multi PRO - tai aukšto lygio multivitaminai ir...

18,50 €
Biotech Ultra Loss Shake papildas moterims
Biotech Ultra Loss Shake

Biotech Ultra Loss Shake - tai dietinis produktas su baltymais,...

16,40 €
Whey Gold baltymai
ON 100% Whey Gold Standard

Optimum Nutrition Whey Gold Standard – išrūgų baltymų izoliatas...

55,71 €