Peržiūrėta

  • Activlab Dibencozide B-Complex vitaminai masei
    Activlab Dibencozide...

    Activlab Dibencozide B-Complex - unikalus derinys, stiprių raumenų masės stimuliatorius. Mažina nuovargio simptomus...

Akcijos

Activlab Dibencozide B-Complex vitaminai masei Padidinti

Pirkdami šią prekę galite sukaupti iki 0,48 € nuolaidą, kurią vėliau panaudosite perkant prekes. Už visas prekes esančias krepšelyje gausite 0,48 € - šią sumą galėsite konvertuoti į nuolaidos kuponą.


Pridėti prie pageidavimų

Activlab Dibencozide B-Complex

Activlab Dibencozide B-Complex - unikalus derinys, stiprių raumenų masės stimuliatorius. Mažina nuovargio simptomus po fizinio krūvio.

Smulkiau

ACTIVLAB

Nauja

2 vnt

8,00 €

Activlab Dibencozide B-Complex - unikalus B vitaminų derinys, padedantis stimuliuoti raumenų augimą. Dibenkozidas kartu su B grupės vitaminais sustiprina anabolinius procesus ir medžiagų apykaitos funkcijas organizme.

Specialiosios paskirties maisto papildai kapsulėmis
Activlab Dibencozide B-Complex 
(30 porcijų)

Grynasis kiekis: 60 kapsulių.

Activlab dibencozide sudėtis

Rekomenduojama vartotiSuvartoti 2 kapsules per dieną. 1 kapsulę iš ryto tik atsikėlus prieš pusryčius, kitą vakare, prieš vakarienę. Rekomenduojama vartoti 1 valandą prieš valgymus.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.
Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
GamintojasRegis Ltd. Walerego Slawka 3a, 30-633, Krakow

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Activlab Dibencozide B-Complex

Activlab Dibencozide B-Complex

Activlab Dibencozide B-Complex - unikalus derinys, stiprių raumenų masės stimuliatorius. Mažina nuovargio simptomus po fizinio krūvio.

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje