Peržiūrėta

  • Papildų rinkinys raumenų masei vyrams
    Papildų rinkinys...

    Aukštos kokybės papildų rinkinys, skirtas vyrų raumens masei auginti. Rinkinys susideda iš būtinų papildų masės...

Akcijos

Sumažinta kaina! Papildų rinkinys raumenų masei vyrams Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Papildų rinkinys raumenų masei vyrams

Aukštos kokybės papildų rinkinys, skirtas vyrų raumens masei auginti. Rinkinys susideda iš būtinų papildų masės auginimui - testosterono skatintojo, puikios kokybės gainerio ir geriausiai vertinamo kreatino pasaulyje. 

Smulkiau

Nauja

3 vnt

Išskirtinis Pasiūlymas!
64,08 €
71,20 €
-10%

BIOTECH TRIBULUS MAXIMUS (90 procijų) - tribulus teresteris, skatina natūralaus testosterono gamybą. Tyrimai parodė, kad naudojant tribulus teresteris, testosterono koncentracija pakyla net iki 30%, dėl ko suaktyvėja baltymų sintezė, palaikomas teigiamas azoto balansas, dėl ko didėja liesa raumenų masė ir jėga.

Vartojimas:  Išgerkite 1 tabletę produkto prieš miegą užsigerdami didesniu kiekiu vandens.

ON SERIOUS MASS 2,73 kg. (32 porcijos) - ypač stiprios sudėties produktas, padėsiantis pasiekti taip trokštamų apimčių greičiau, nei galėjote įsivaizduoti. Vienoje porcijoje yra tik nedidelis kiekis cukraus, naudojamos tik aukščiausios biologinės vertės baltymų rūšys bei angliavandeniai, kas neleidžia kauptis bereikalingiem riebalam.

Vartojimas: Rekomenduojama sumaišyti samtelį (porcija - 117 g.) Serious Mass su 300-350 ml vandens ir plakti 45-60 sekundžių. Po to galima įdėti kelis kubelius ledo ir plakti papildomai 30-45 sekundes. Vietoj vandens galima naudoti neriebų pieną. Vartoti po dvi porcijas per parą, iš kurių vieną rekomenduojama suvartoti 30 min. po treniruotės. 

MUSCLETECH PLATINUM CREATINE (80 porcijų) - Platinum 100% Creatine yra sujungiamas su jonų fosfatu, ko pasekoje virsta fosfokreatinu (angl.k. (PC); phosphocreatine). Jis yra junginys, tiekiantis energiją, kuris atstato adenozino trifosfatą (angl.k. adenosine triphosphate) (ATP, junginys, kuris aprūpina energija) ir tai daro nepaprastai greitai bet kokioje aukšto intensyvumo veikloje. Kreatino papildų pagrindinis tikslas yra padidinti fosfokreatino atsargas raumeniniuose audiniuose. Kuo daugiau fosfokreatino jūsų raumeniniame audinyje, tuo ilgiau galite palaikyti aukšto intensyvumo treniruotes.

Vartojimas: Per pirmas tris dienas, užkrovai padaryti, vartokite po 4 pilnas porcijas (po 1 samtelį) per dieną, prabėgus 3 dienoms daryti palaikymo fazę ir vartoti po 1-2 pilnas porcijas per dieną.

Geriausias iki: 24 mėnesius nuo pagaminimo datos, pagaminimo data žiūrėti ant įpakavimo.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Parašyti atsiliepimą

Papildų rinkinys raumenų masei vyrams

Papildų rinkinys raumenų masei vyrams

Aukštos kokybės papildų rinkinys, skirtas vyrų raumens masei auginti. Rinkinys susideda iš būtinų papildų masės auginimui - testosterono skatintojo, puikios kokybės gainerio ir geriausiai vertinamo kreatino pasaulyje. 

Parašyti atsiliepimą

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: