Peržiūrėta

 • Tone
  FitMiss Tone

  FITMISS TONE – moterims norinčioms efektyviai deginti riebalus ir tonizuoti kūno raumenis. Išbandykite konjunguotos...

Akcijos

Sumažinta kaina! Tone Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

FitMiss Tone

FITMISS TONE – moterims norinčioms efektyviai deginti riebalus ir tonizuoti kūno raumenis. Išbandykite konjunguotos linolio rūgšties, natūralaus alyvuogių aliejaus ir avokadų aliejaus naudą!

Smulkiau

FIT MISS

Nauja

Šiuo metu prekės neturime

Išskirtinis Pasiūlymas!
23,36 €
24,59 €
-5%

Žavi, figuringa, patraukli – tokia yra moteris naudojanti FitMiss Tone maisto papildą.

FitMiss Tone™ yra tai ko jums reikia norint išlaikyti kūną liekną ir paversti jį riebalų deginimo mašina. Aktyvūs ingridientai esantys papildo sudėtyje padės jums efektyviai deginti riebalinį audinį ir paspartinti metabolizmą.

Konjunguotos linolio rūgšties efektas!

 • Padeda mažinti svorį.*
 • Padeda sveikai pagreitinti metabolizmą.*

Natūralaus alyvuogių aliejaus nauda!

 • Kontroliuoja apetito lygį.*
 • Padeda palaikyti natūralų cukraus lygį kraujyje.*

Avokatų aliejaus nauda!

 • Veikia kaip antioksidantas.*
 • Palaiko sveiką odą ir plaukus.*

*Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

Grynasis kiekis: 60 porcijų.

FitMiss Tone sudėtis

Rekomenduojama vartoti: vieną porciją (1 kapsulę) kartą per dieną su maistu. Norint pasiekti geriausių rezultatų rekomenduojama laikytis ir mitybos plano suderinto su dietologu arba sporto mitybos specialistu. 

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: MusclePharm Corp., 4721 Ironton St., Denver, CO 80239, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

FitMiss Tone

FitMiss Tone

FITMISS TONE – moterims norinčioms efektyviai deginti riebalus ir tonizuoti kūno raumenis. Išbandykite konjunguotos linolio rūgšties, natūralaus alyvuogių aliejaus ir avokadų aliejaus naudą!

Parašyti atsiliepimą

28 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: