Peržiūrėta

  • Nutrex CLA riebalų degintojas
    Nutrex CLA

    Nutrex Lipo-6 CLA – aukštos kokybės konjunguotos linolo rūgšties maisto papildas padedantis mažinti riebalinį audinį...

Akcijos

Sumažinta kaina! Nutrex CLA riebalų degintojas Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Nutrex CLA

Nutrex Lipo-6 CLA – aukštos kokybės konjunguotos linolo rūgšties maisto papildas padedantis mažinti riebalinį audinį ir apsaugoti liesą raumenų masę.

Smulkiau

NUTREX

Nauja

Šiuo metu prekės neturime


Išskirtinis Pasiūlymas!
18,04 €
18,99 €
-5%

Nutrex Lipo-6 CLA yra aukštos koncentracijos maisto papildas pagamintas iš naturaliai išgautos konjunguotos linolo rūgšties. Tinkai derinamas su treniruočių grafiku, preparatas gali suteikti liekno ir raumeningo kūno efektą, dėl savo teigiamo poveikio riebalų ir raumenų metabolizmui.* CLA padeda vystytis liesai raumenų masei, kuri gelbsti deginant riebalinį audinį, kai organizmas degina kalorijas, kad būtų išlaikytas tinkamas raumeninių audinių darbas.* Padedant aukštesniai metaboliniai veiklai CLA padeda žmonėms, kurie laikosi maisto dietų, pasiekti teigiamus kūno pokyčius.

LIPO-6 CLA yra laisvos formos stimuliantas, todėl gali būti lengvai derinamas su kitais dietiniais produktais.

Nutrex Lipo-6 CLA:

  • CLA - neprisotinta riebioji rūgštis
  • Padeda sumažinti riebalinę kūno masę
  • Apsaugo liesą raumenų masę dietos metu

Kiekis: 45 arba 90 kapsulių pakuotėje.

nutrex cla riebalų degintojas

Rekomenduojama vartoti: išgerti vieną kapsulę ryte ir vieną vakare. Vartoti kartu su maistu.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Nutrex CLA

Nutrex CLA

Nutrex Lipo-6 CLA – aukštos kokybės konjunguotos linolo rūgšties maisto papildas padedantis mažinti riebalinį audinį ir apsaugoti liesą raumenų masę.

Parašyti atsiliepimą

28 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: