Peržiūrėta

  • Lipo-6 Black riebalų degintojas
    Nutrex Lipo-6 Black

    LIPO -6 Black – galinga riebalų deginimo formulė. Tai populiarus riebalų degintojas visame pasaulyje!

Akcijos

Sumažinta kaina! Lipo-6 Black riebalų degintojas Padidinti

Kadangi tai akcijinė prekė už ją premijos neskiriame.


Pridėti prie pageidavimų

Nutrex Lipo-6 Black

LIPO -6 Black – galinga riebalų deginimo formulė. Tai populiarus riebalų degintojas visame pasaulyje!

Smulkiau

NUTREX

Nauja

1 Vienetas

Išskirtinis Pasiūlymas!
32,30 €
34,00 €
-5%

LIPO -6 Black yra galinga riebalų deginimo formulė. Papildas sukurtas aktyviems žmonems, kurie ieško galingos pagalbos siekiant efektyviai atsikratyti nereikalingų kūno riebalų.* LIPO-6 Black savo sudėtyje turi klinikiškai patvirtintą Advantra Z® formulę, kuri, yra įrodyta, padeda pagreitinti metabolizmą. Tam, kad teigiamai pakoreguoti kūno linijas greita madžiagų apykaita yra būtina. Unikali LIPO-6 BLACK formulė buvo plėtojama tam, kad palengvinti tiek fizinį, tiek emocinį svorio metimo periodą.* Dar vienas teigiamas ir pastebimas LIPO-6 Black bruožas yra galimybė pakelti protinį budrumą ir užtikrinti aukštą energijos lygį.* Šie bruožai ypač gelbėja jei laikotės tam tikrų dietų.

NUTREX LIPO -6 Black:

  • galinga riebalų deginimo formulė*
  • padeda pagreitinti metabolizmą*
  • palaiko energijos kiekį ir budrumą*
  • greito absorbavimosi kapsulės*

Grynasis kiekis: 120 kapsulių (40 porcijų)

*Šie teiginiai nebuvo įvertinti Maisto ir Vaistų Tarnybos. Šis produktas nėra skirtas diagnozuoti, gydyti ar padėti išvengti ligų.

nutrex stiprus riebalų degintojas

Rekomenduojama vartoti: išgerti porciją (3 kapsules) ryte arba vakare tuščiu skrandžiu (30 min. iki valgio). Siekiant geriausių rezultatų gerti porciją (3 kapsules) ryte ir porciją vakare. NEGERTI daugiau nei 6 kapsulių per 24H laikotarpį. Negerti su maistu. Negerti likus mažiau nei 6h iki miego. Rekomenduojama gerti 60 dienų, tada daryti 15 dienų pertrauką.

Geriausias iki: maisto papildų tinkamumo vartoti tikslią datą galite sužinoti paskambinus kontaktiniu telefono numeriu pateiktu internetinėje svetainėje.

Laikymo sąlygos: Laikytis sandariai uždarytą sausoje vietoje, saugant nuo tiesioginių saulės spindulių, ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje.
Gamintojas: Nutrex Research, Inc. Oviedo, FL 32765, JAV.

Įspėjimas: neviršyti rekomenduojamos dienos normos. Nerekomenduojama vartoti asmenims iki 18 metų. Nevartoti esant nėštumui, svarstant apie nėštumą arba žindant kūdikį. Prieš pradėdami vartoti maisto papildą būtina pasitarti su savo gydytoju ar terapiautu dėl maisto papilde esančių sudedamųjų medžiagų poveikio jūsų organizmui. Pasitarti su gydytoju prieš vartojant kartu su receptiniais vaistais ar kitokiu dideliu vaistų kiekiu, turint sveikatos problemų, širdies, skydliaukės ligų, sergant diabetu, esant aukštam kraujo spaudimui ar esant kitokiems organizmo veiklos sutrikimams. LAIKYTI VAIKAMS NEPASIEKIAMOJE VIETOJE.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

Parašyti atsiliepimą

Nutrex Lipo-6 Black

Nutrex Lipo-6 Black

LIPO -6 Black – galinga riebalų deginimo formulė. Tai populiarus riebalų degintojas visame pasaulyje!

Parašyti atsiliepimą

9 kitų prekių toje pačioje kategorijoje

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: